Zamknij

Julia Wieniawa spotyka się ze znanym raperem? Celebrytka skomentowała plotki

Sylwia Wamej
20.12.2019 14:17
Julia Wieniawa
fot. Viphoto/East News

Julia Wieniawa odniosła się do informacji, jakoby spotykała się z raperem znanym jako Ten Typ Mes. 20-letnia gwiazdka w rozmowie z serwisem Plotek.pl skomentowała ostatnie plotki. "Przykro mi, że media próbują kreować mnie na femme fatale. To krzywdzące" - zdradziła gwiazdka.

Julia Wieniawa spotyka się z raperem Ten Typ Mes?

Julia Wieniawa kilka miesięcy temu zakończyła krótki związek z gitarzystą Afromental - Aleksandrem Baronem. Od tamtego czasu przypisywane są jej kolejne relacje. Łączono ją z m.in. Nikodemem Rozbickim i Jakubem Bzdawką.

Ostatnio serwis Pudelek.pl poinformował, że Julia Wieniawa spotyka się z 36-letnim raperem Piotrem Szmidtem, znanym jako Ten Typ Mes. Jak pisał serwis, Julia wpadła muzykowi w oko  i póki co para "dobrze się razem bawi".

Julia Wieniawa komentuje plotki dotyczące jej życia prywatnego

Julia Wieniawa postanowiła skomentować te doniesienia w rozmowie z serwisem Plotek.pl. Aktorka wyraźnie zaznaczyła, że obecnie z nikim się nie spotyka. Nie podoba się jej to, że media robią z niej "femme fatale".

"Obecnie z nikim się nie spotykam, a domniemane plotki o relacji ze znanym raperem są najzwyczajniej w świecie nieprawdą. Ktoś ewidentnie chce rozprzestrzeniać kłamstwa na mój temat. Nie jestem w stanie, tylko zrozumieć, z jakiego powodu. Przykro mi, że media próbują kreować mnie na femme fatale. To krzywdzące" - powiedziała gwiazda serialu "Zawsze warto".

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Potek.pl/SW