Zamknij

Julia Wieniawa sprzedaje ubrania. Dochód ze sprzedaży przeznaczy na walkę z koronawirusem

Sylwia Wamej
24.03.2020 19:39
Julia Wieniawa
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Julia Wieniawa postanowiła włączyć się w pomoc w walce z koronawirusem. Gwiazda sprzedaje ubrania, a dochód ze sprzedaży chce przeznaczyć dla tych, którzy najbardziej potrzebują teraz pieniędzy, czyli służba zdrowia.

Julia Wieniawa organizuje wyprzedaż swojej szafy. Dochód ze sprzedaży przeznaczy na polską służbę zdrowia

Julia Wieniawa postanowiła zaangażować się w pomoc w walce z koronawirusem. Młoda gwiazda zorganizowała wyprzedaż swojej szafy. Dochód ze sprzedaży aktorka chce przeznaczyć na polską służbę zdrowia.

"Czas zrobić porządek w tej garderobie. Pozbędę się wszystkich rzeczy, których już nie potrzebuję - są za małe, za duże, albo po prostu ich nie noszę - i dam Wam możliwość je ode mnie kupić. (...) Cała kwota, która się uzbiera z tych ubrań, pójdzie na służbę zdrowia, która, jak wiecie, potrzebuje naszego wsparcia w tym czasie - powiedziała Julia na InstaStories.

Julia Wieniawa to kolejna z gwiazd, która wspiera potrzebujących w tym bardzo trudnym czasie. Przypomnijmy, że pieniądze na walkę z koronawirusem przekazali w ostatnim czasie Anna i Robert Lewandowscy, Dominika Kulczyk oraz Kuba Błaszczykowski. Z kolei Ewa Minge razem ze swoją załogą szyje za darmo maseczki dla szpitali.

Julia Wieniawa
fot. Instagram.com/ Julia Wieniawa

Julia Wieniawa wystąpiła w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Produkcja dostępna na Netflixie

Julia Wieniawa wielokrotnie apeluje w swoich mediach społecznościowych o pozostanie w domu. Sama również bardzo stosuje się do tych zasad. Przypomnijmy, że młodą aktorkę można oglądać teraz w filmie "W Lesie dziś nie zaśnie nikt". Produkcja dostępna jest na platformie Netflix.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia w związku z koronawirusem?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW