Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Julia Wieniawa straciła kontrakt wart pół miliona. Znana marka zakończyła współpracę z aktorką

06.06.2019 14:29

Kariera Julii Wieniawy nabrała ogromnego tempa. Obok propozycji filmowych i serialowych, gwiazda "Rodzinki.pl" nie narzekała również na kontrakty reklamowe. Niestety jeden z nich, opiewający na pół miliona złotych, właśnie straciła. Czemu znana marka zrezygnowała z usług aktorki?

Julia Wieniawa straciła kontrakt wart pół miliona. Znana marka zakończyła współpracę z aktorką fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych twarzy polskiego show-biznesu. Gwiazda "Rodzinki.pl" bryluje na salonach, pozuje na ściankach i otrzymuje coraz więcej propozycji zawodowych. Jednym z większych sukcesów młodej aktorki był kontrakt reklamowy, który uczynił z niej ambasadorkę znanej obuwniczej marki Deichmann. Wieniawa pojawiała się na billboardach, plakatach i spotach reklamowych sieci. Jak informował "Super Express", zarobiła na rocznej współpracy 500 tysięcy złotych. Jak się jednak okazało, Deichmann postanowił zrezygnować z jej usług. Co się stało?

Znana marka rezygnuje ze współpracy z Julią Wieniawą

Kontrakt Wieniawy kończy się w lipcu i nie zostanie przedłużony. Przedstawiciel marki za powód zakończenia współpracy z Julią podał zmianę strategii reklamowej. 

W minionym roku podpisaliśmy z Julią Wieniawą roczny kontrakt, który kończy się w lipcu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy. W kolejnym sezonie, w Polsce i innych krajach koncernu Deichmann, będziemy realizować kampanię z międzynarodową gwiazdą. Oznacza to, że na tę chwilę nie będziemy realizować kampanii z gwiazdą lokalną - wyjaśnił przedstawiciel marki serwisowi Pudelek. 

Dochód zmniejszony o pół miliona złotych to z pewnością bolesna strata. Jednak Julia jest rozchwytywana przez reklamodawców i z pewnością nie będzie narzekać na zarobki.

ZOBACZ: Julia Wieniawa zadebiutowała w teatrze

Julia Wieniawa - gwiazda Rodzinki.pl

Julia Wieniawa popularność zyskała rolą Pauli w "Rodzince.pl". Pojawiała się również epizodycznie w innych serialach, między innymi w "Na Wspólnej". Od 2018 roku możemy oglądać ją w roli Alex z "W rytmie serca". Od 2019 roku występuje również w serialach "Zawsze warto" i "Za marzenia". W "Kobietach Mafii" Patryka Vegi wcieliła się z Sandrę. 

Wieniawa próbuje swoich sił również na rynku muzycznym. W listopadzie 2018 roku wydała singiel "Nie muszę" zapowiadający jej debiutancki album. Głośno było o jej związku z aktorem Antonim Królikowskim. Obecnie aktorka związana jest z Baronem, gitarzystą i członkiem zespołu Afromental.

Zagłosuj

Oglądasz "Rodzinkę.pl"?

RadioZET.pl/MF

Oceń