Zamknij

Julia Wieniawa straciła kontrakt wart pół miliona. Znana marka zakończyła współpracę z aktorką

Maciej Friedrich
06.06.2019 14:29
Julia Wieniawa straciła kontrakt wart pół miliona. Znana marka zakończyła współpracę z aktorką
fot. Instagram:@juliawieniawa

Kariera Julii Wieniawy nabrała ogromnego tempa. Obok propozycji filmowych i serialowych, gwiazda "Rodzinki.pl" nie narzekała również na kontrakty reklamowe. Niestety jeden z nich, opiewający na pół miliona złotych, właśnie straciła. Czemu znana marka zrezygnowała z usług aktorki?

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych twarzy polskiego show-biznesu. Gwiazda "Rodzinki.pl" bryluje na salonach, pozuje na ściankach i otrzymuje coraz więcej propozycji zawodowych. Jednym z większych sukcesów młodej aktorki był kontrakt reklamowy, który uczynił z niej ambasadorkę znanej obuwniczej marki Deichmann. Wieniawa pojawiała się na billboardach, plakatach i spotach reklamowych sieci. Jak informował "Super Express", zarobiła na rocznej współpracy 500 tysięcy złotych. Jak się jednak okazało, Deichmann postanowił zrezygnować z jej usług. Co się stało?

Znana marka rezygnuje ze współpracy z Julią Wieniawą

Kontrakt Wieniawy kończy się w lipcu i nie zostanie przedłużony. Przedstawiciel marki za powód zakończenia współpracy z Julią podał zmianę strategii reklamowej. 

W minionym roku podpisaliśmy z Julią Wieniawą roczny kontrakt, który kończy się w lipcu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy. W kolejnym sezonie, w Polsce i innych krajach koncernu Deichmann, będziemy realizować kampanię z międzynarodową gwiazdą. Oznacza to, że na tę chwilę nie będziemy realizować kampanii z gwiazdą lokalną - wyjaśnił przedstawiciel marki serwisowi Pudelek. 

Dochód zmniejszony o pół miliona złotych to z pewnością bolesna strata. Jednak Julia jest rozchwytywana przez reklamodawców i z pewnością nie będzie narzekać na zarobki.

ZOBACZ: Julia Wieniawa zadebiutowała w teatrze

Julia Wieniawa - gwiazda Rodzinki.pl

Julia Wieniawa popularność zyskała rolą Pauli w "Rodzince.pl". Pojawiała się również epizodycznie w innych serialach, między innymi w "Na Wspólnej". Od 2018 roku możemy oglądać ją w roli Alex z "W rytmie serca". Od 2019 roku występuje również w serialach "Zawsze warto" i "Za marzenia". W "Kobietach Mafii" Patryka Vegi wcieliła się z Sandrę. 

Wieniawa próbuje swoich sił również na rynku muzycznym. W listopadzie 2018 roku wydała singiel "Nie muszę" zapowiadający jej debiutancki album. Głośno było o jej związku z aktorem Antonim Królikowskim. Obecnie aktorka związana jest z Baronem, gitarzystą i członkiem zespołu Afromental.

Zagłosuj

Oglądasz "Rodzinkę.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF