Zamknij

Julia Wieniawa szczerze o rozstaniu z Baronem: "Spędziłam wspaniałe pół roku z Alkiem"

Sylwia Wamej
30.08.2019 14:58
Julia Wieniawa
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Julia Wieniawa niedawno rozstała się z chłopakiem - Aleksandrem Baronem. Młoda gwiazda w jednym z wywiadów skomentowała szczerze ostatni związek. Nie szczędziła byłemu ciepłych słów. Co powiedziała?

Julia Wieniawa szczerze o rozstaniu z Baronem. Co powiedziała?

Julia Wieniawa i Aleksander Baron rozstali się po pół roku związku. Choć ich relacja kipiała od emocji, para miała najwyraźniej inne priorytety. Mówiło się, że obydwoje są też bardzo zajęci i mają dla siebie mało czasu. Julia Wieniawa udzieliła ostatnio wywiadu serwisowi "Jastrząb post". Dziennikarka chciała wyciągnąć od Julii szczegóły na temat jej związku z Baronem. Młoda gwiazdka odpowiedziała jednak wymijająco:

"Każda zmiana jest dobra, jeżeli czujesz, że tak powinno być. Trzeba słuchać swojej intuicji. I tyle w tej sprawie" skomentowała aktorka.  Mimo wszystko Julia wypowiada się w mediach w bardzo ciepłych słowach o byłym chłopaku.

"Spędziłam wspaniałe pół roku z Alkiem i serdecznie go pozdrawiam. Życzę mu jak najlepiej. Przyjacielskie stosunki, to klucz do pozytywnych rozstań. Bo związki powinny się rodzić z przyjaźni" - powiedziała Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa i Aleksander Baron: Jak się poznali?

Julia Wieniawa i Aleksander Baron poznali się przez wspólnych znajomych. Między nimi od razu zaiskrzyło. W jednym z wywiadów młoda aktorka i piosenkarka tak mówiła o byłym już ukochanym.

"Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy. Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo, jest najlepszym gitarzystą w Polsce. Wspiera mnie we wszystkim, co robię,  a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia  ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu" - mówiła gwiazdka.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW