Zamknij

Julia Wieniawa o upiększających filtrach na Instagramie. "Ale to jest ściema"

27.01.2021 16:08
Julia Wieniawa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Julia Wieniawa ma na Instagramie blisko dwa miliony obserwujących. Nic dziwnego, że jest bardzo aktywna i cały czas o sobie przypomina w kolejnych postach. Jak ujawniła w niedawnym Story, z pewnych funkcji, jakie daje serwis, dotąd nie korzystała. Mowa o upiększaniu twarzy - opcji, którą wiele gwiazd z Instagrama wykorzystuje bardzo chętnie.

Julia Wieniawa ma ze swoimi fanami na Instagramie dobry kontakt. Chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym, jak i zawodowym. Niedawno chętnie pokazywała proces urządzania swojego wielkiego apartamentu, do którego wreszcie mogła się wprowadzić. Okazuje się jednak, że nawet osoba tak popularna, jak ona, nie zna dokładnie wszystkich opcji Instagrama.

Jedną z ulubionych funkcji wielu influencerek jest upiększanie twarzy. Filtry działają w różny sposob - wygładzają twarz, nadają jej promienny wygląd i zdrowy koloryt, wydłużają rzęsy, "udają" makijaż, albo nakładają piegi. Zdaniem Wieniawy, korzystanie z tych dodatków jest po prostu oszukiwaniem internautów.

Zobacz także: Julia Wieniawa schudła. Jej przepis na szczupłą sylwetkę? "Robię, co lubię i jestem szczęśliwa"

Julia Wieniawa o filtrach upiększających na Instagramie: "To oszustwo"

Swoje najnowsze InstaStory gwiazda poświęciła m.in. filtrom, zauważając, że po prostu "tego nie kuma". Przyznaje wprost, że bardzo się sobie podoba i nie czuje potrzeby używania z upiększających filtrów, ale nawet jeśli by tak było, to i tak jest to nie w porządku wobec fanów.

"Ja po prostu powiem wam, że nie kumam, jak można używać tego typu filtry non-stop, oszukując swoich obserwatorów, że tak ktoś wygląda. Ja nie ukrywam, podobam się sobie teraz bardzo, bardzo. Ale to jest ściema" - stwierdziła, żartując sobie z koleżanek, które widząc się bez "poprawiaczy", nie mogą się poznać.

"Smutna rzeczywistość. O nie, gdzie moja twarz sprzed minuty? No cóż" - skomentowała.

RadioZET.pl/AS