Zamknij

Julia Wieniawa topless w basenie. Gwiazda wrzuciła gorące zdjęcie z wakacji [FOTO]

24.07.2020 18:50
Maffashion jest w ciąży z Sebastianem Fabijańskim
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa pozuje topless na wakacjach. Była dziewczyna Antka Królikowskiego odsłoniła ciało podczas kąpieli w basenie. Nagie zdjęcie Julii Wieniawy rozgrzało fanów do czerwoności! 

Julia Wieniawa topless w basenie - takie zdjęcie pojawiło się na Instagramie 21-letniej aktorki. Była gwiazda "Rodzinki.pl" wybrała się na Sycylię do Stefano Terrazzino, swojego partnera z "Tańca z gwiazdami". Włoch niedawno zainwestował tam w biznes hotelowy. Gdy tylko sytuacja epidemiczna się unormuje, zamierza skończyć remont ośrodka i organizować w nim turnusy z lekcjami tańca. 

Była dziewczyna Antka Królikowskiego i Barona podgrzewa atmosferę przed powrotem do "Tańca z gwiazdami" i relacjonuje najlepsze momenty na Instagramie. Fani mieli już okazję zobaczyć, jak Julia Wieniawa w bikini opalała się na skale oraz śledzić nagrania z hucznej kolacji z przyjaciółmi. Ale to jeszcze nic. Prawdziwa petarda pojawiła się dopiero teraz! 

Julia Wieniawa zaliczyła nagą wpadkę na TikToku. Odsłoniła za dużo [FOTO]

Julia Wieniawa topless na wakacjach  

Julia Wieniawa wielokrotnie publikowała zdjęcia z egzotycznych wczasów, na których pojawiała się w skąpym bikini. Takie ujęcia już chyba na nikim nie robią wrażenia. Co innego nagie zdjęcie Julii Wieniawy, na którym pozuje bez góry od bikini, a dekolt zakrywa książką. Gwiazda właśnie zafundowała takie widoki swoim followersom. 

Ubrana w litery - kokietowała w opisie. 

Fani nie mogli pozostawić zdjęcia bez odpowiedniego komentarza. Oczywiście tu również nie brakowało żarcików z rozmiłowanej w literaturze aktorki. 

Atrakcyjna lektura 

Poczytałby ;)

Jaka czekoladka! 

Wyglądasz pięknie, a to zdjęcie to petarda! 

Całkiem prawdopodobne, że aktorka nie zdjęła góry od bikini, a tylko zsunęła ramiączka. Na Instastory pozowała już w kompletnym stroju. 

Julia wieniawa bikini
fot. Instastory:@juliawieniawa

Posłuchaj podcastu