Zamknij

Julia Wieniawa ucierpiała przez test na koronawirusa. "Tak po tygodniu wygląda moja ręka" [FOTO]

Judyta Wanicka
28.05.2020 12:27
Julia Wieniawa zrobiła test na koronawirusa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa zrobiła test na obecność koronawirusa. Niestety do dzisiaj boryka się z przykrym skutkiem pobrania krwi. Była gwiazda "Rodzinki.pl" opublikowała na Instastory zdjęcie, które mrozi krew w żyłach. 

Julia Wieniawa należy do najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Od czasu debiutu w serialu "Rodzinka.pl" 21-latka zdążyła zagrać w kilku produkcjach kinowych, w tym głośnym horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Sali samobójców. Hejter". W 2020 roku na ekrany ma trafić "Small World" Patryka Vegi, w którym Wieniawa zagra jedną z głównych ról. Obecnie aktorkę możemy oglądać w serialu "Zawsze warto", a od jesieni w kontynuacji 11. edycji "Tańca z gwiazdami", w której Julia Wieniawa typowana jest na faworytkę do Kryształowej Kuli. 

Oprócz sukcesów aktorskich była dziewczyna Antka Królikowskiego świetnie radzi sobie w roli modowej influencerki i gwiazdy social mediów. W czasie pandemii COVID-19 Julia Wieniawa była niezwykle aktywna na Instagramie, gdzie relacjonowała swoją codzienność podczas domowej izolacji. Gdy tylko zelżały obostrzenia, gwiazda natychmiast poddała się testowi na obecność koronawirusa. Naturalnie podzieliła się tym faktem z fanami. Niestety nie wszystko poszło tak, jak tego oczekiwała. 

Julia Wieniawa zaliczyła nagą wpadkę na TikToku. Odsłoniła za dużo [FOTO]  

Julia Wieniawa zrobiła test na koronawirusa

Julia Wieniawa wykonała  test na koronawirusa, by sprawdzić, czy czasem nie jest zarażona SARS CoV-2. Gwiazda serialu "Zawsze warto" tydzień temu poddała się pobraniu krwi. Niestety po zabiegu na ręce pojawił się wielki siniec. Aktorka jest załamana. Poskarżyła się fanom na pracownika punktu pobrań, który przez swój nieprofesjonalizm zgotował jej bolesnego krwiaka. 

Miałam tego nie wrzucać i zostawić to dla siebie... Ale tak wygląda (po tygodniu) moja ręka po pobieraniu krwi przez jakiegoś nieprofesjonalnego faceta z karetki w celu zbadania się na COVID-19. Jestem załamana. Nie mogę ruszać ręką. Czy ktoś z was tak miał? Co robić? - pytała Julia swoich obserwujących.

Po chwili dodała kolejne zdjęcie na boomerang. 

Super, co? - przeżywała, jeszcze raz pokazując rozległego sińca. 

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia ZET

julia wieniawa
fot. Instastory:@juliawieniawa
dff
fot. Instastory:@juliawieniawa

RadioZET.pl/jw