Zamknij

Julia Wieniawa ujawnia treść maila od Wojewódzkiego. To dlatego nie chciała przyjść do jego programu

28.09.2021 21:38
Julia Wieniawa i Kuba Wojewódzki
fot. TRICOLORS/East News, Piotr Molecki/East News

Julia Wieniawa kilkukrotnie odrzucała zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego. W końcu wyjaśniła, co było powodem niechęci pojawienia się w popularnym show. Jak wyznała, zraził ją pewien chamski mail od showmana. 

Julia Wieniawa należy do najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. 22-latka w ciągu zaledwie kilku lat wyrosła na rozchwytywaną celebrytkę. Zabiegają o nią wszyscy, począwszy od organizatorów eventów po popularne magazyny, stacje telewizyjne i programy rozrywkowe. Coraz lepiej widzie jej się także w karierze aktorskiej. We wrześniu do kin wszedł film  "Small World" Patryka Vegi z Julią Wieniawą w jednej z ról, Wieniawę będzie można podziwiać także w drugiej części polskiego slashera "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2", który trafi na platformę Netflix 27 października 2021 roku.

365 dni: Blanka Lipińska nie chce Julii Wieniawy? Zdradziła, dlaczego nie da jej roli

Julia Wieniawa wyjaśniła, dlaczego nie chciała przyjść do programu Wojewódzkiego

Wieniawę próbował ściągnąć do swojego programu także  Kuba Wojewódzki. Showman, który niedawno zakpił z mediów, które dały się nabrać na jego "żart" o odejściu z TVN, kilkukrotnie zapraszał ją na kanapę, ale ona cały czas odmawiała. W końcu wyszło na jaw, że powodem niechęci gwiazdy do wzięcia udziału w programie była nie tylko obawa przed kompromitacją, ale także pewien mail, który wysłał jej Wojewódzki. 

Trochę się bałam Kuby, bo, mimo że znam swoją wartość, to, kurde, bałam się, że potraktuje mnie jak influencerki albo dziewczynę chłopaków - powiedziała w rozmowie z Żurnalistą Julia. 

Gwiazda "Small World" chciała się jakoś przygotować na ewentualny "magiel" Kuby i poprosiła go o listę pytań. Wojewódzki odpisał jej w swoim stylu... 

Dostałam od niego maila z pytaniami: "czy podglądasz aktorów na planie, czy to oni podglądają ciebie?". Miałam takie k***a, czy ja jestem tylko obiektem seksualnym w twoim wywiadzie, czy o co tu chodzi? - zastanawiała się zniesmaczona. 

Oczywiście, że można jakoś inteligentnie i śmiesznie poprowadzić taką rozmowę, ale ja byłam wtedy gówniarą, nadal jestem i nadal nie wiem, czy zdecydowałabym się na tego Kubę. Bałam się strasznie, że mnie zagnie i zrobi ze mnie kretynkę, mimo że nią nie jestem - powiedziała w wywiadzie Wieniawa. 

Udany "żart" prowadzącego? 

Julia Wieniawa pierwszy raz o kulisach związku z Baronem. "Media mnie w to wmanewrowały"