Zamknij

Julia Wieniawa na zdjęciu z nagim mężczyzną. "Wiadomo, że będzie gorąco" [FOTO]

30.09.2020 12:57
Julia Wieniawa na zdjęciu z nagim mężczyzną
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa była gościem w jednym z odcinków "Top Model". Poruszenie wywołało zdjęcie, na którym widzimy aktorkę w towarzystwie nagiego mężczyzny. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek zasłania jego krocze. Czy to artyzm, czy już przesada?

Julia Wieniawa to młoda aktorka, która już teraz może pochwalić się dorobkiem większym, niż niejedna z jej o wiele starszych koleżanek z branży. Największą popularność zyskała dzięki roli Pauliny w serialu "Rodzinka.pl". Komediowy format okazał się trampoliną do ogólnopolskiej kariery, Julia zdobyła intratne kontrakty reklamowe oraz kolejne propozycje. Mogliśmy oglądać ją między innymi w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Kobietach mafii", wystąpi także w zapowiadanym przez Patryka Vegę obrazie "Small World".

Wieniawa cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, gdzie często możemy zobaczyć jej odważne zdjęcia. Swoje taneczne umiejętności z powodzeniem pokazuje na parkiecie 11. edycji "Tańca z gwiazdami", wiele osób uważa ją za faworytkę, która ma realne szanse na zwycięstwo w finale. Julia często zapraszana jest także jako gość w innych programach. Pojawienie się aktorki zawsze wzbudza niemałe emocje. Jednak jej gościnny występ w "Top Model" rozgrzał fanów do czerwoności. Wszystko za sprawą zdjęcia, na którym aktorka pozuje u boku nagiego modela.

Julia Wieniawa ruszyła z własną marką kosmetyków. Fanki kręcą nosem na ceny

Julia Wieniawa na zdjęciu z nagim mężczyzną. Gorące zdjęcie z planu "Top Model"

W "Top Model" uczestnicy musieli wyzbyć się wstydu i zaakceptować swoje ciało podczas sesji zdjęciowej, pozując nago. Gościem specjalnym była Julia Wieniawa, która pojawiła się na jednym ze zdjęć opublikowanych na profilu Marcina Tyszki. Popularna aktorka zasłania liściem krocze jednego z modeli, doskonale zapowiadającego się ciemnoskórego Dominica D'Angelica. Sam Tyszka nie krył zachwytu.

- Grunt to dobra asystentka na planie (...) Jak jest Julia Wieniawa, to wiadomo, że będzie gorąco (...) Jeszcze nigdy nie mieliśmy uczestnika z takim ciałem wręcz nierealnym, trenerzy mogliby brać przykład. Ja marzę o sześciopaku, ale w tym przypadku to chyba dziewiciopak - napisał fotograf.

Także internauci nie kryli zachwytu nad zdjęciem, obecnością Julii Wieniawy oraz ciałem modela.

- Jest Wieniawa, jest zabawa.

- Piękna i bestia - czytamy. 

Z pewnością nagie sesje uczestniczek i uczestników długo jeszcze będą komentowane.