Zamknij

Julia Wieniawa w bikini opala się w Chałupach. Fani żartują z jej stroju [FOTO]

10.08.2020 12:57
Julia Wieniawa w bikini
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa w skąpym bikini wygrzewa się na plaży w Chałupach. Zdjęcie rozebranej aktorki rozpaliło fanów na Instagramie. Tak prezentuje się figura Julii Wieniawy w stroju kąpielowym. 

Julia Wieniawa pokazała się w bikini na Instagramie. Aktorka biorąca udział w "Tańcu z gwiazdami" wypoczywa z koleżanką nad polskim morzem. Na miejsce wypoczynku wybrała plażę w Chałupach. Skojarzenia ze słynną oazą nudystów wywołało zabawne komentarze internautów. Zdaniem fanów Julia Wieniawa włożyła stanowczo za dużo niż to nakazuje chałupiańska tradycja i radzą celebrytce nieco odchudzić kostium. 

Julia Wieniawa niedawno wróciła z Sycylii gdzie bawiła się razem ze swoim tanecznym partnerem, Stefano Terrazzino. 21-letnia aktorka umiejętnie podgrzewa atmosferę przed powrotem na salony. W jej mediach społecznościowych pojawia się sporo zdjęć i relacji, do których Wieniawa pozuje w bikini lub stylizacjach mocno eksponujących ciało. Ostatnio gwiazda zaszalała ze strojem na wesele, czym wzbudziła spore kontrowersje w sieci. Najnowsze zdjęcia również zelektryzowały fanów. Julia Wieniawa pokazała się w bikini i zaprezentowała fanom imponująca figurę.

Julia Wieniawa w kontrowersyjnej kreacji na weselu. Pasuje do okazji? [FOTO]

Julia Wieniawa w bikini na plaży w Chałupach 

Wielbiciele wdzięków 21-letniej aktorki "Zawsze warto" znowu mieli ucztę do oka. Julia Wieniawa odsłoniła ciało w wiązanym bikini. Uwagę zwraca nie tylko jej opalony dekolt, ale także płaski brzuch i zgrabne nogi. Dzięki regularnym treningom jogi sylwetka gwiazdy prezentuje się wprost oszałamiająco!

Beaches - podpisała zdjęcie Julia Wieniawa. 

Naturalnie pod fotką zaroiło się od polubień i komentarzy. Internauci żartowali, że aktorka wypoczywająca w legendarnej stolicy polskich nudystów powinna zadbać o bardziej adekwatny strój. 

Chałupy welcome to, Bahama mama luz.... A wy, jak widać, tekstylne.

Jak na Chałupy to za bardzo ubrane. Stanowczo za dużo masz na sobie - żartują. 

Posłuchaj podcastu