Zamknij

Julia Wieniawa w czerwonej, odważnej bieliźnie. Zagrała w nowym filmie Patryka Vegi [FOTO]

Patrycja Chudolińska
21.01.2020 13:28
Julia Wieniawa
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Julia Wieniawa zagrała w nowej produkcji Patryka Vegi "Small World". Reżyser opublikował właśnie zdjęcie, na którym widzimy aktorkę w bardzo odważnym, kontrowersyjnym wydaniu. Zapowiada również wypuszczenie pierwszego zwiastuna filmu.

Small World: Nowy film Patryka Vegi

Patryk Vega jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych reżyserów w Polsce. Twórca "Polityki", "Kobiet Mafii" i "Plag Breslau" nie chce spocząć na laurach i bardzo szybko wpada w wir pracy nad kolejnymi produkcjami. Ostatnio głośno jest o jego filmie "Bad Boy", który premierę będzie miał już 21 lutego. Teraz reżyser przypomniał o kolejnym dziele, które wkrótce będziemy mogli zobaczyć.

Patryk Vega w grudniu 2018 rozpoczął pracę nad "Small World". Historia opowiada o 14-letniej dziewczynie, która została porwana z polskiej wsi. Kontrowersyjna produkcja ma poruszyć trudny temat, jakim jest handel dziećmi.

- Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks". Scenariusz jest bardzo mocny - oświadczył Patryk Vega.

Teraz reżyser zapowiedział, że już niedługo pojawi się pierwszy zwiastun filmu.

Julia Wieniawa w czerwonej, odważnej bieliźnie

Patryk Vega pokazał na swoim Instagramie odważny kadr z filmu "Small World". Widzimy na nim Julię Wieniawę, która stoi w odważnej pozie w samej bieliźnie i szlafroku.

- Kochani, już w środę o godz. 8.00 pokażę Wam zapowiedź zwiastuna filmu o handlu dziećmi „Small World”! - napisał w opisie pod zdjęciem Patryk Vega.

Prawdopodobnie będzie to najbardziej odważna rola Julii Wieniawy w jej dotychczasowej karierze. Seksowne zdjęcie wzbudziło ogromne emocje wśród jej fanów.

- To będzie sztos!

- Przepiękna.

- Czekam z niecierpliwością.

- I jest mój piękny czerwony kapturek.

Podoba wam się ten kadr?

Zagłosuj

Chcesz obejrzeć film "Small World" Patryka Vegi?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh