Zamknij

Julia Wieniawa w kontrowersyjnej kreacji na weselu. Pasuje do okazji? [FOTO]

03.08.2020 11:00
Julia Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa bawiła się na weselu w oryginalnej sukience. Kreacja wywołała skraje reakcje wśród internautów. Część stwierdziła, że Julia Wieniawa ubrała się nieodpowiednio do okazji. Mają rację? 

Julia Wieniawa uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd młodego pokolenia. W zaledwie kilka lat przedsiębiorczej 21-latce udało się wybić na pozycję modowej influencerki, której stylizacje są podziwiane w sieci i regularnie komentowane w mediach. Aktorka rzadko miewa słabe momenty, choć niektóre jej wybory budzą mieszane uczucia wśród obserwatorów. W ubiegły weekend Julia Wieniawa poszła na wesele w śmiałej kreacji, która sporo odsłaniała. Część internautów jest zdania, że sukienka bardziej nadawała się na klubową imprezę niż na ślub. 

Gwiazda serialu "Zawsze warto" wróciła niedawno z Sycylii, gdzie wygrzewała się nad basenem w skąpym bikni i szalał w towarzystwie Stefano Terrazzino. Był to prawdopodobnie ostatni dłuższy urlop przed pracowity sezonem. Od września Julia Wieniawa wraca na parkiet "Tańca z gwiazdami". Już w ubiegłym tygodniu wypoczęta i opalona stawiła się na planie "Top Model", żeby nagrać odcinek ze swoim udziałem. Za to weekend spędziła na weselu, gdzie jak zwykle błyszczała wyglądem. 

Julia Wieniawa topless w basenie. Gwiazda wrzuciła gorące zdjęcie z wakacji [FOTO]

Julia Wieniawa zaliczyła modową wpadkę? 

Julia Wieniawa wybrała się na uroczystość w białej sukience mini z ciekawym marszczeniem po bokach. Kusa kreacja na ramiączkach odsłoniła sporo ciała. Zdjęcie naturalnie nie uszło uwadze mediów i natychmiast obiegło sieć, wywołując skrajne reakcje. Część internautów jest zdania, że strój Wieniawy jest zbyt wyzywający i bardziej nadawałaby się na taneczną imprezę niż na wesele. Inni podkreślali, że sukienka jest zdecydowanie za krótka.

Czy Julia Wieniawa tym razem słabo wyczuła okazję? Dajcie znać, co myślicie w sondzie poniżej. 

juliawieniawa
fot. Instastory:@juliawieniawa

Posłuchaj podcastu