Zamknij

Julia Wieniawa w odważnej stylizacji. Pokazała za dużo ciała?

Redakcja
10.08.2018 10:18
Julia Wieniawa w odważnej stylizacji. Pokazała za dużo ciała?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Julia Wieniawa mimo młodego wieku weszła do pierwszej ligi krajowych celebrytów. Regularnie pojawia się na różnego rodzaju imprezach, za każdym razem w modnej stylizacji. Jednak jedna z jej ostatnich kreacji była wyjątkowo odważna i mocno odsłoniła jej wdzięki.

Julia Wieniawa to aktorka, która mimo młodego wieku, zyskała bardzo dużą popularność. Z „Rodzinki.pl” trafiła wprost na pierwsze strony gazet. 19-latka otrzymuje nie tylko nowe propozycje zawodowe, ale jest także rozchwytywana przez reklamodawców. Nie dziwi więc również, że regularnie pojawia się na branżowych imprezach. Nie zabrakło jej też na otwarciu nowego internetowego sklepu modowego. Aktorka doskonale bawiła się ze swoim partnerem Antkiem Królikowskim w otoczeniu między innymi Małgorzaty Rozenek oraz jej męża Radosława Majdana. Oczywiście pozowała również dla fotoreporterów. Efekty sesji wzbudziły duże zainteresowanie internautów, ponieważ na niektórych zdjęciach widać naprawdę sporo.

Julia Wieniawa odsłania dekolt

Wieniawa wystąpiła na imprezie w stylizacji przygotowanej przez Bartosza Indykę. Na delikatną, zwiewną sukienkę narzuciła marynarkę, która jednak nie zakryła zbyt wiele. Sukienka Julii odważnie odsłaniała jej dekolt, co przykuło uwagę fotografów. Według niektórych nawet zbyt odważnie, bo na kilku zdjęciach doskonale widać odsłonięta pierś aktorki. W sieci pojawiły się głosy, jakoby 19-latka z premedytacją prezentowała swoje wdzięki. Większość internautów uważa jednak, że to zupełny przypadek, a stylizacja wcale nie była wulgarna. Wieniawa pochwaliła się zdjęciem z sesji na swoim profilu na Instagramie, gdzie polubiło je ponad 60 tysięcy użytkowników. Pojawiło się także wiele pozytywnych komentarzy.

Cudowna sukienka! Jak marzenie!”

Jesteś bardzo piękna i bardzo seksowna dziewczyna. I nie przejmuj się krytyka ślicznotko.”

Julia, pomóż pls ze stylizacją na wesele!”

Jak widać, aktorka posiada grono wiernych fanów, którzy doceniają jej modowe wybory. Może sobie zresztą pozwolić na pomoc uznanych projektantów. Julia bowiem podpisuje bardzo lukratywne kontrakty.    

RadioZET.pl/MF