Zamknij

Julia Wieniawa w skąpym bikini. Fani: "Obłędne ciało, biust cudo"

Judyta Wanicka
21.11.2019 16:01
Julia Wieniawa
fot. TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa pozuje w bikini na Bali. 20-letnia gwiazda spędza czas na rajskiej wyspie, ćwicząc jogę i wylegując się na plaży. Naturalnie o wszystkim informuje swoich fanów na Instagramie. Julia Wieniawa po raz kolejny pokazała się na zdjęciu w skąpym kostiumie. Internauci są pod wrażeniem jej zgrabnego ciała i zwracają uwagę na imponującą opaleniznę.

Julia Wieniawa od tygodnia wypoczywa na Bali. 20-letnia aktorka pojechała tam, żeby w otoczeniu rajskiej przyrody praktykować jogę. Już po paru zajęciach gwiazda stwierdziła, że przeszła duchową przemianę. Bez wątpienia ćwiczenia skompilowanych asan pozytywnie wpłynęły na kondycję jej ciała. Julia Wieniawa na wakacjach zachwyca zgrabną sylwetką i pięknie umięśnionym brzuchem. Gwiazda po raz kolejny pochwaliła się perfekcyjną figurą, pozując w skąpym bikini.

Julia Wieniawa w bikini. Ma ciało jak marzenie

Ostatnio Julia Wieniawa odsłoniła przed fanami krągłe pośladki. Zachęcona masą pozytywnych reakcji postanowiła ponownie rozebrać się przed obiektywem. Dla odmiany pokazała teraz swoje wdzięki z przodu. Spalona na skwarek Julia Wieniawa pozuje w bikini związanym kilkoma troczkami.

Cookie. I love to be tanned - napisała, pragnąc zwrócić uwagę fanów na swoją opaleniznę.

Ale internautów bardziej zainteresowało seksowne ciało Julii Wieniawy. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy rozemocjonowanych fanów.

Obłędne ciało! Biust cudo! Zazdroszczę bardzo.

Boskie masz ciałko

Ideał, jest ogień!

No po prostu rozwaliłaś system. HOT!

RadioZET.pl/jw