Zamknij

Julia Wieniawa o nowej dziewczynie Królikowskiego. „Współczuję jej”

Maciej Friedrich
10.05.2019 13:38
Julia Wieniawa o nowej dziewczynie Królikowskiego. „Współczuję jej”
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/EST NEWS

Julia Wieniawa w jednym z wywiadów wypowiedziała się na temat nowej dziewczyny Antoniego Królikowskiego. Przyznała, że szkoda jej nowej partnerki swojego byłego chłopaka. O co dokładnie jej chodziło?

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski byli parą przez dwa lata. Choć wydawali się świetnie dobrani, różnica wieku i odmienne życiowe priorytety nie pozwoliły im być razem. Podkreślali jednak, że rozstali się w dobrej komitywie i nie żywią do siebie urazy. Zarówno aktorka, jak i aktor odnaleźli również szczęście u boku nowych partnerów. Wieniawa widywana była z gitarzystą grupy Afromental Baronem i szybko wyszło na jaw, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Obecnie zakochani nie ukrywają swojego związku i chwalą się wspólnymi zdjęciami.

Antek Królikowski o swoim nowym związku opowiedział na początku maja 2019 roku. Para pokazała się razem podczas festiwalu filmowego OFF Camera. Jak przyznał aktor, jego ukochana Kasia nie przywykła do blasku fleszy.

– Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to, by czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że wykonuję taki zawód, jaki wykonuję, więc przychodzi ze mną na imprezę otwierającą OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance [...] Nie chciałem wcale żadnych zdjęć, ona też nie chciała. Nagle została upubliczniona, co nie jest łatwe.

ZOBACZ: Antek Królikowski pokazał nową dziewczynę na Instagramie

Julia Wieniawa o nowej dziewczynie Antka Królikowskiego

Okazało się, że podczas festiwalu Julia i Antoni bawili się na tej samej imprezie. Jak jednak przyznała Wieniawa w wywiadzie dla portalu Plotek, nie mieli okazji ze sobą porozmawiać, ponieważ jej były partner trochę się spóźnił. Aktorka zdaje sobie również sprawę, że nowa dziewczyna Królikowskiego, choć nie ma nic wspólnego z krajowym show-biznesem, często jest do niej porównywana. Zapytana o to przez portal Jastrząb Post, uśmiechnęła się i stwierdziła, że bardzo Kasi współczuje. Rzeczywiście, ciągłe porównania do znanej aktorki muszą być dla dziewczyny Antka wyjątkowo nieprzyjemne.

Zagłosuj

Śledzisz życie krajowych celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF