Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Julia Wieniawa w zestawieniu 100 najseksowniejszych Polek. Które zajęła miejsce?

05.11.2018 12:17

Kariera Julii Wieniawy nabrała niezwykłego rozpędu. Otrzymuje kolejne role, podpisuje kontrakty reklamowe i zachwyca urodą na branżowych imprezach. Jeden z magazynów dla mężczyzn umieścił ją także na liście stu najseksowniejszych Polek. Które miejsce zajęła Julia?

Julia Wieniawa w zestawieniu 100 najseksowniejszych Polek. Które zajęła miejsce? fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych krajowych aktorek młodego pokolenia. Jej kariera rozpoczęła się od roli Pauli w „Rodzince.pl”. Obecnie 19-latka może śmiało mówić o ogromnym sukcesie. Pojawiają się coraz to nowe propozycje, a kontrakty reklamowe przynoszą Wieniawie duże pieniądze. Aktorka zyskała również ogromną popularność w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 870 tysięcy użytkowników. Fani bardzo często komplementują urodę aktorki. Docenił ją również jeden z magazynów dla mężczyzn.

J Wieniawa fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa na liście 100 najseksowniejszych Polek

Magazyn „CKM” z okazji 100 lat niepodległości Polski postanowił opublikować listę 100 najseksowniejszych Polek. Wydawać by się mogło, że młoda aktorka, która nie znalazła się do tej pory na żadnej rozkładówce, nie może zająć zbyt wysokiego miejsca. Tymczasem „CKM” umieścił Julię na trzecim miejscu. Przed nią znalazły się tylko Aneta Kręglicka i Katarzyna Figura. Trzeba przyznać, że to doskonały wynik. Sama Wieniawa również nie kryła zadowolenia. Na swoim Insta Stories tak skomentowała pojawienie się w zestawieniu.

„Niezły skład. Wow! Dzięki haha”.

Jak widać, Julii udaje się w ostatnim czasie niemal wszystko. Mówi się jedynie o kryzysie w jej związku z Antkiem Królikowskim.

Wieniawa w rankingu CKM fot. Instagram:@juliawieniawa

RadioZET.pl/MF

Oceń