Zamknij

Julia Wieniawa we wzruszającym filmiku. Antek Królikowski podziękował jej za "dwa wspaniałe lata"

Redakcja
24.12.2018 11:47
Julia Wieniawa we wzruszającym filmiku. Antek Królikowski podziękował jej za "dwa wspaniałe lata"
fot. Instagram:@antek.krolikowski

Z okazji urodzin Julii Wieniawy jej partner, Antek Królikowski, opublikował wzruszający film. Dziękuje w nim Julii za "dwa wspaniałe lata". Fani aktorskiej pary nie kryli wzruszenia.

Na liście najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia z pewnością nie mogłoby zabraknąć Julii Wieniawy. Zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma. a swoje aktorskie umiejętności szlifowała między innymi w słynnym Ognisku Teatralnego "u Machulskich". Przełom w karierze przyniosło jej dołączenie do obsady serialu "Rodzinka.pl", gdzie wcieliła się w Paulę, dziewczynę Kuby Boskiego. Następnie zaczęła coraz częściej pojawiać się na ekranie, między innymi w "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" czy u Patryka Vegi w filmie "Kobiety Mafii". W lipcu 2017 roku nakładem wytwórni Kayax ukazała się jej debiutancka płyta. W listopadzie mogliśmy posłuchać najnowszego singla Julii Wieniawy "Nie muszę".

Wieniawa i Królikowski
fot. Instagram:@antek.krolikowski

Antek Królikowski i Julia Wieniawa w uroczym filmiku 

Prywatnie Wieniawa od początku 2017 roku związana jest z aktorem Antonim Królikowskim. 23 grudnia Julia obchodziła swoje 20-te urodziny i ukochany postanowił w oryginalny sposób złożyć aktorce życzenia. Na profilu Królikowskiego na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie będące kompilacją krótkich filmików. Możemy na nim zobaczyć Julię zarówno podczas pracy, jak i w zwykłych, codziennych sytuacjach: podczas biegania, bawiącą się z psem czy spędzającą czas z Antonim. Aktor w poście złożył również partnerce życzenia i podziękował za wspólnie spędzony czas.

- Wszystkiego najlepszego Julia Wieniawa. To były dwa wspaniałe lata, dziękuję!

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa zmaga się w ciężką chorobą

Część internautów podziękowania potraktowała jako sygnał, że para się rozstała, jednak zdecydowana większość fanów jest wzruszona postem Antka i podkreśla, że po prostu podziękował ukochanej za dotychczas spędzony razem czas. My dołączamy się do urodzinowych życzeń dla aktorki.

RadioZET.pl