Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Julia Wieniawa we wzruszającym filmiku. Antek Królikowski podziękował jej za "dwa wspaniałe lata"

24.12.2018 11:47

Z okazji urodzin Julii Wieniawy jej partner, Antek Królikowski, opublikował wzruszający film. Dziękuje w nim Julii za "dwa wspaniałe lata". Fani aktorskiej pary nie kryli wzruszenia.

Julia Wieniawa we wzruszającym filmiku. Antek Królikowski podziękował jej za "dwa wspaniałe lata" fot. Instagram:@antek.krolikowski

Na liście najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia z pewnością nie mogłoby zabraknąć Julii Wieniawy. Zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma. a swoje aktorskie umiejętności szlifowała między innymi w słynnym Ognisku Teatralnego "u Machulskich". Przełom w karierze przyniosło jej dołączenie do obsady serialu "Rodzinka.pl", gdzie wcieliła się w Paulę, dziewczynę Kuby Boskiego. Następnie zaczęła coraz częściej pojawiać się na ekranie, między innymi w "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" czy u Patryka Vegi w filmie "Kobiety Mafii". W lipcu 2017 roku nakładem wytwórni Kayax ukazała się jej debiutancka płyta. W listopadzie mogliśmy posłuchać najnowszego singla Julii Wieniawy "Nie muszę".

Wieniawa i Królikowski fot. Instagram:@antek.krolikowski

Antek Królikowski i Julia Wieniawa w uroczym filmiku 

Prywatnie Wieniawa od początku 2017 roku związana jest z aktorem Antonim Królikowskim. 23 grudnia Julia obchodziła swoje 20-te urodziny i ukochany postanowił w oryginalny sposób złożyć aktorce życzenia. Na profilu Królikowskiego na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie będące kompilacją krótkich filmików. Możemy na nim zobaczyć Julię zarówno podczas pracy, jak i w zwykłych, codziennych sytuacjach: podczas biegania, bawiącą się z psem czy spędzającą czas z Antonim. Aktor w poście złożył również partnerce życzenia i podziękował za wspólnie spędzony czas.

- Wszystkiego najlepszego Julia Wieniawa. To były dwa wspaniałe lata, dziękuję!

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa zmaga się w ciężką chorobą

Część internautów podziękowania potraktowała jako sygnał, że para się rozstała, jednak zdecydowana większość fanów jest wzruszona postem Antka i podkreśla, że po prostu podziękował ukochanej za dotychczas spędzony razem czas. My dołączamy się do urodzinowych życzeń dla aktorki.

RadioZET.pl

Oceń