Zamknij

Julia Wieniawa wygina się na macie. Pokazała odważne zdjęcie, fani zachwyceni

Patrycja Chudolińska
25.03.2020 11:39
Julia Wieniawa
fot. TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa lubi aktywnie spędzać czas wolny. Aktorka nie próżnuje na kwarantannie i oddaje się ulubionym ćwiczeniom jogi. Na Instagramie pochwaliła się rozciągniętym ciałem.

Julia Wieniawa, podobnie jak inne gwiazdy w Polsce i na całym świecie, wspiera hasło #zostańwdomu. Celebryci regularnie pokazują, jak spędzają czas kwarantanny, aby inspirować i motywować swoich fanów do niewychodzenia na zewnątrz. Julia Wieniawa zazwyczaj jest bardzo aktywna zawodowo. Koronawirus wstrzymał jednak większość projektów, w które do tej pory się angażowała. Odwołane zostały kolejne odcinki m.in. "Tańca z gwiazdami", w którym odnosiła pierwsze sukcesy.

Julia Wieniawa stara się nie próżnować podczas pobytu w domu. Aktorka zorganizowała internetową wyprzedaż swoich ubrań, aby za zebrane pieniądze wspomóc służby medyczne walczące z epidemią. Poza tym gwiazda dba o regularną aktywność fizyczną. Mimo że nie może wyjść i ćwiczyć na siłowni, pokazuje treningi, które wykonuje we własnych czterech kątach. Ostatnie zdjęcie wywołało szczególny zachwyt wśród jej obserwatorów.

Julia Wieniawa pochwaliła się figurą podczas ćwiczeń jogi

Julia Wieniawa, prócz budowania mięśni, dba również o równowagę i rozciągnięcie ciała. Aktorka regularnie uprawia jogę, do czego zachęca również swoich obserwatorów. Na ostatnim zdjęciu widzimy, jak radzi sobie z ćwiczeniami w domowych warunkach.

- Super! Udo siedzi.

- W dobrej formie jesteś.

- Świetnie wyglądasz.

- Ale jakie kostki umięśnione!

- Co za figura... Piękny tyłek! - zachwycają się fani Julii Wieniawy w komentarzach pod zdjęciem.

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh