Zamknij

Julia Wieniawa wystąpi w 11. edycji „Tańca z gwiazdami”? „Bardzo chcę iść do tego programu”

Judyta Wanicka
18.09.2019 13:37
Julia Wieniawa
fot. TRICOLORS/EASTNEWS

Julia Wieniawa weźmie udział w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? Aktorka dostała propozycję już jakiś czas temu, ale dopiero teraz zdecydowała się odpowiedzieć na ofertę Polsatu. Okazuje się, Wieniawa marzy o pląsach w „Tańcu z gwiazdami” już od dziecka. Teraz zamierza zrobić wszystko, by znaleźć czas na występy w ulubionym show.

Julia Wieniawa w „Tańcu z gwiazdami 11”? To bardzo prawdopodobne. 21-letnia gwiazda serialu „Zawsze warto” już jako mała dziewczynka z zachwytem oglądała taneczne show. Teraz jej marzenie w końcu może się spełnić. Julia Wieniawa zdradziła, że bardzo chciałaby wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”. Co ciekawe, specjalnie nie musi zabiegać o względy Polsatu, bo stacja zgłosiła się do niej już jakiś czas temu. Zapracowana gwiazda nie miała jednak czasu, by pochylić się nad ofertą. Ale wszystko wskazuje na to, że w 11. edycji „Dancing with the stars” znajdzie się miejsce dla Julii Wieniawy. Mało tego, utalentowana tanecznie gwiazda ma spore szanse stać się czarnym koniem programu i powalczyć w finale o Kryształową Kulę.

Julia Wieniawa chce wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”

Fani byłej dziewczyny Antka Królikowskiego mogą już zacierać ręce. Julia Wieniawa właśnie głośno wyraziła chęć wystąpienia w kolejnym „Tańcu z gwiazdami”. 21-latka nie ukrywa, że dzięki show mogłaby zrealizować swoją wielką pasję, jaką jest taniec, i zaprezentować na parkiecie kawałek całkiem niezłych umiejętności.

Bardzo chcę iść do tego programu. Miałam już propozycje, ale do tej pory nie znalazłam czasu. Chciałam się skupić na kwestiach czysto zawodowych. Ale może już niebawem.

Wieniawa wspomina, że oglądała „Taniec z gwiazdami” już jako kilkulatka. Marzyła wtedy, by móc zatańczyć w programie w takich samych kolorowych strojach. 

Jako mała dziewczynka oglądałam ten program i miałam takie poczucie „jakie cudowne sukienki, chcę wystąpić w tym programie”. Kocham tańczyć, od zawsze to robiłam – zdradziła w rozmowie z Plejadą.

Nie jest tajemnicą, że Julia Wieniawa ma świetne poczucie rytmu. Próbkę jej talentu można było podziwiać na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu, gdy szalała na parkiecie z Jackiem Jeschke, tanecznym partnerem Basi Kurdej-Szatan. Już wtedy wielu widzów pytało, kiedy Julia Wieniawa wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Wygląda na to, że okazja pojawi się już w następnej edycji.

Zagłosuj

Chciałbyś zobaczyć Julię Wieniawę w "Tańcu z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw