Zamknij

Julia Wieniawa wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Zgarnie za odcinek rekordową stawkę

Judyta Wanicka
07.01.2020 14:46
Julia Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa weźmie udział w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" - informuje magazyn "Flesz". Aktorka podobno wynegocjowała iście gwiazdorską stawkę za odcinek. Ile Julia Wieniawa zarobi w "Tańcu z gwiazdami 2020"?

Julia Wieniawa w "Tańcu z gwiazdami 11" - ile zarobi?

Julia Wieniawa wystąpi w „Tańcu z gwiazdami 2020” - potwierdza dwutygodnik "Flesz". Aktorka ma rozpocząć treningi już w styczniu. Jak dowiedział się magazyn, 22-latce udało się wynegocjować rekordową stawkę. Julia Wieniawa ma otrzymywać 30 tys. złotych za każdy odcinek. 

Julia Wieniawa na razie nie komentuje udziału w tanecznym show. Jednak już wcześniej głośno wyrażała chęć pojawienia się w programie.

Jako mała dziewczynka oglądałam ten program i miałam takie poczucie „jakie cudowne sukienki, chcę wystąpić w tym programie”. Kocham tańczyć, od zawsze to robiłam – zapewniała w rozmowie z Plejadą.

Co ciekawe, Wieniawa specjalnie nie musiała zabiegać o względy Polsatu, bo stacja miała na nią chrapkę już od dłuższego czasu.

Bardzo chcę iść do tego programu. Miałam już propozycje, ale do tej pory nie znalazłam czasu. Chciałam się skupić na kwestiach czysto zawodowych. Ale może już niebawem - mówiła parę miesięcy temu.

Wszystko wskazuje na to, że wiosną 2020 roku Julia Wieniawa wystąpi w „Tańca z gwiazdami”. Już teraz spekuluje się, że 22-latka ma szansę powalczyć o Kryształową Kulę. Nie jest tajemnicą, że była dziewczyna Barona potrafi tańczyć i świetnie czuje się na scenie. Próbkę jej talentu można było podziwiać na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Julia szalała wtedy na parkiecie z Jackiem Jeschke, tanecznym partnerem Basi Kurdej-Szatan.

Taniec z gwiazdami 2020 - uczestnicy. Kto wystąpi?

„Taniec z gwiazdami” wróci na antenę Polsatu wiosną 2020 roku. Obecnie stacja kompletuje gwiazdy, które wystąpią w 11. edycji „Dancing with the Stars”. Mówi się, że na parkiecie, oprócz Julii Wieniawy, mają pojawić się największe tuzy show-biznesu, m.in. Patryk Vega, Tomasz Oświeciński i Blanka Lipińska. Ta ostatnia jednak jest zbyt zajęta promowaniem filmu "365 dni" i kolejnymi produkcjami, by pojawić się w wiosennej edycji. Polsat chce zaangażować również kilku aspirujących celebrytów. Według ostatnich doniesień w „Tańcu z gwiazdami” mają wystąpić Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy reality show „Love Island. Wyspa Miłości”. Udział potwierdziła już piosenkarka Anna Karwan

Zagłosuj

Będziesz kibicował Julii Wieniawie w "Tańcu z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw