Zamknij

Julia Wieniawa odtworzyła scenę z "Króla Lwa". W roli głównej pies aktorki [FOTO]

Maciej Friedrich
10.04.2020 08:12
Julia Wieniawa odtworzyła scenę z "Króla Lwa". W roli głównej pies aktorki [FOTO]
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa stosuje się do zaleceń i chroni przed koronawirusem, pozostając w domu. Aktorka postawiła jednak na aktywne spędzanie czasu. Po ćwiczeniach jogi i tancu przyszedł czas na odtwarzanie kultowej filmowej sceny z "Króla Lwa".

Julia Wieniawa do tej pory nie mogła narzekać na przestoje w zawodowej karierze. Gwiazda "Rzodzinki.pl" wykorzystała daną jej szansę i stała się jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Nie narzeka na zawodowe propozycje, niedawno mogliśmy oglądać ją między innymi w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Niestety, podobnie jak wiele innych gwiazd, Julia znalazła się na przymusowym urlopie związanym z pandemią koronawirusa. Wieniawa nie bagatelizuje zagrożenia, poddała się domowej kwarantannie i zachęca do tego samego swoich fanów. Pokazuje także, że podczas izolacji można kreatywnie spędzać czas. W mediach społecznościowych mogliśmy oglądać już jej zmysłowy taniec na TikToku i oglądać, jak ćwiczy jogę w kostiumie kąpielowym.

Julia Wieniawa odtworzyła kultową scenę z "Króla Lwa"

Julia Wieniawa najwyraźniej bardzo polubiła aplikację TikTok, jednak do tej pory za jej pośrednictwem chwaliła się głównie swoimi umiejętnościami tanecznymi. Tym razem aktorka postanowiła skorzystać z pięknej pogody, by odtworzyć scenę z kultowej animacji Disneya "Król Lew". Mowa tu o scenie, kiedy mały Simba przedstawiany jest zwierzętom jako przyszły król. Za znaną z filmu Lwią Skałę posłużyła jedna z ogrodowych dekoracji, a rolę Simby otrzymał jeden z ukochanych psów gwiazdy.

Trzeba przyznać, że Wieniawa wynajduje coraz to nowe sposoby na spędzanie wolnego czasu, a przy okazji dostarczania nowych materiałów swoim fanom.

Julia Wieniawa odtwarza scenę z Króla Lwa
fot. Instagram:@juliawieniawa
Zagłosuj

Korzystasz z TikToka?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF