Zamknij

Ile zarabia Julia Wieniawa? Stawki w dobie pandemii imponują

13.01.2021 10:19
Julia Wieniawa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa, jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek, nie może narzekać na brak pieniędzy. W mediach pojawiły się wyliczenia stawek gwiazdy i kwota, jaką mogła zainkasować. Wynika z nich, że dla Julii czasy pandemii były bardzo łaskawe.

Julia Wieniawa to zdaniem wielu osób prawdziwy ewenement w krajowym show-biznesie. Od wielu lat kariera tak młodej aktorki nie potoczyła się w tak szybkim tempie. Obecnie 22-letnia gwiazda jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek, która na dobre zadomowiła się w filmowym światku naszego kraju. Niezwykłą popularność zyskała dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl" i wiedziała, jak wykorzystać otrzymaną szansę. Zagrała u Patryka Vegi w "Kobietach mafii", a niebawem zobaczymy ją w "Smallworld". Na koncie ma także głośną "Salę samobójców. Hejter" czy netflixowe "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Od 2019 roku jest gwiazdą serialu "Zawsze warto", realizuje się jako wokalistka, dotarła do finału "Tańca z gwiazdami". Solidny dorobek jak na zaledwie 22 lata.

Wieniawa ma także smykałkę do biznesu, wie, że popularność można przekuć na duże pieniądze. Poza sporymi dochodami z pracy aktorskiej inkasuje potężne gaże z udział w kampaniach reklamowych, sama założyła dwie marki, kosmetyczną Jusee Cosmetics oraz odzieżową Lemiss. Choć jej produkty spotkały się z głosami krytyki, ciężko odmówić Julii umiejętności biznesowych. "Super Express" postarał się obliczyć, ile zarabia młoda aktorka. Wyniki tych obliczeń są imponujące.

ZOBACZ TAKŻE:  Wieniawa i Rozbicki na romantycznym zdjęciu. Miłość kwitnie [FOTO]

Zarobki Julii Wieniawy. Aktorka zarabia kilkaset tysięcy miesięcznie?

Julię Wieniawę stać na kupno drogich apartamentów w centrum Warszawy i nic w tym dziwnego, gdy spojrzy się na przedstawione przez "Super Express" stawki. Aktorka wzięła udział w głośnej kampanii sieci Apart razem z Małgorzatą Sochą i Anną Lewandowską, podpisała kontrakt z marką obuwniczą wart pół miliona złotych. Za samo pojawienie się na wydarzeniu ma inkasować do 50 tysięcy, a posty sponsorowane na Instagramie mają być wyceniane w przedziale 10-40 tysięcy. Z kolei za dzień pracy na planie "Zawsze warto" Wieniawa miała otrzymywać 5 tysięcy, do tego dochodzą pieniądze z innych ról. Wraz z dochodami jej marek miała zainkasować łącznie około 1,5 miliona złotych, zatem średni miesięczny zarobek Julii mógł wynosić około 125 tysięcy. Imponująca kwota, a 22-latka z pewnością nie powiedziała ostatniego słowa.