Zamknij

Julia Wieniawa zdradza, jak spędza domową kwarantannę: "Generalnie slow life"

Sylwia Wamej
19.03.2020 15:06
Julia Wieniawa
fot. Tricolors/ East News

Julia Wieniawa śladem innych polskich gwiazd została w domu w związku z pandemią koronawirusa. Młoda gwiazda podzieliła się z fanami, jak spędza czas na domowej kwarantannie.

Julia Wieniawa zdradziła, jak spędza czas na domowej kwarantannie

Julia Wieniawa zgodnie z zaleceniami rządu została w domu. Młoda gwiazda apeluje również do innych, aby w związku z pandemią koronawirusa zostali w domu. Gwiazda podkreśla też, jak ważne jest w tym czasie zachowanie odpowiedniej higieny, w tym częste mycie rąk. 21-latka w rozmowie z Pudelkiem zdradziła, jak wykorzystuje ten czas. Gwiazda serialu "Zawsze warto" spędza dużo czasu ze swoimi bliskimi, czyta i ćwiczy. 

"W tym wolnym czasie staram się nie zwariować i wykorzystać ten czas dla siebie i rodziny. Rano wstaje i robię siostrom i mamie yogę. Potem robię sobie trening, spaceruję nad jeziorem z dala od ludzi, siedzę na ogródku i czytam książkę. Generalnie slow life" - powiedziała gwiazda.

Koronawirus: Gwiazdy zachęcają do zostania w domu

Warto podkreślić, że choć w tym czasie nie wszyscy wzięli sobie do serca zalecenia rządu i wciąż można spotkać mnóstwo Polaków spacerujących m.in. nad Wisłą, wiele gwiazd zostało jednak w domu. Do domowej "kwarantanny" namawiają m.in. Małgorzata Socha, Natalia Kukulska oraz Doda.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia o koronawirusie?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW