Zamknij

Wieniawa szczerze o relacjach z Terrazzino. Łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

08.09.2020 11:35
Julia Wieniawa o relacji ze Stefano Terrazzino
fot. Piotr Molecki/East News

Julia Wieniawa na parkiecie "Tańca z gwiazdami" zbliżyła się do Stefano Terrazzino. W wywiadzie szczerze opowiedziała o relacji z tancerzem i ich wspólnych wakacjach na Sycylii. Czyżby taneczną parę łączyło coś więcej niż przyjaźń?

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Rola Pauli w serialu "Rodzinka.pl" pozwoliła jej wkroczyć do pierwszej ligi polskiego aktorstwa, Julia zyskała ogromną popularność, intratne kontrakty reklamowe i nowe angaże. Mogliśmy zobaczyć ją między innymi w "Kobietach mafii" Patryka Vegi, horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt" czy serialu "Zawsze warto". W 2020 roku na ekrany ma trafić kolejny obraz Vego z Wieniawą w jednej z głównych ról, "Smallworld".

Julia poza talentem aktorskim na także doświadczenie taneczne. Debiutowała na deskach Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym "Roma", występowała także w projekcie Rock Opera. Nic dziwnego, że kiedy została zaproszona do 11. edycji "Tańca z gwiazdami", uznana została za jedną z faworytek. I rzeczywiście, w dwóch pierwszych odcinkach radziła sobie bardzo dobrze. Niestety z powodu pandemii koronawirusa program został zawieszony. W piątek 4 września 2020 show powróciło na ekrany, a Julia po raz kolejny pokazała, że talent i ciężkie treningi opłaciły się. Z pewnością duży wkład w świetne występy Wieniawy ma jej trener i taneczny partner Stefano Terrazzino.

 Julia Wieniawa w bikini opala się w Chałupach. Fani żartują z jej stroju [FOTO]

Julia Wieniawa szczerze o relacji ze Stefano Terrazzino. Co ich łączy?

Julia Wieniawa nie ukrywa, że nie wyobraża sobie lepszego tanecznego partnera niż Stefano. Poza ogromnym talentem tanecznym Włocha aktorka docenia także to, jakim jest człowiekiem.

- Zwykle podczas czterogodzinnych treningów minimum godzinę schodzi nam na plotkowanie i wymienianie się inspiracjami (...) Uwielbiam rozmawiać ze Stefano. Mamy wiele wspólnych tematów i tyle pomysłów na choreografie, że musielibyśmy chyba wziąć udział w 100 odcinkach "Tańca z Gwiazdami", żeby je wszystkie zrealizować! - czytamy na portalu Gala.

Przyjaźń Julii i Stefano wyszła poza "Taniec z gwiazdami", tegoroczne wakacje spędzili wspólnie na słonecznej Sycylii, skąd pochodzi tancerz. Zawiedziony będzie jednak każdy, kto podejrzewał, że Wieniawę i Terrazzino łączy coś więcej niż przyjaźń.

- W pewien sposób wygrałam dla siebie ten program. Poznałam wspaniałego przyjaciela. Cieszę się, że mogłam zobaczyć jego piękną Sycylię, a także poznać jego bliskich i znajomych. Ten wyjazd na pewno jeszcze bardziej nas zżył - stwierdziła aktorka.

Kto wie, może taneczne emocje przemienią kiedyś przyjaźń w coś więcej.