Zamknij

Julia Wieniawa zdradziła, dlaczego rozstała się w Antkiem Królikowskim

Redakcja
10.01.2019 11:50
Julia Wieniawa zdradziła, dlaczego rozstała się w Antkiem Królikowskim
fot. Tomasz Urbanek/East News

Rozstanie Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego było głośno komentowane w mediach. W jednym z wywiadów aktorka zdradziła, dlaczego podjęli decyzję o zakończeniu dwuletniego związku i w jakich relacjach pozostaje z Królikowskim.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski tworzyli związek, który był jednym z najgorętszych tematów krajowego show-biznesu. Para nie ukrywała swoich uczuć i chętnie dzieliła się z fanami swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wydawało się, że różnica wieku (Julia ma 20 lat, Antoni 29) nie ma dla nich żadnego znaczenia i nie wpływa na ich relacje. Niestety, w sierpniu 2018 roku pojawiły się informacje, że aktorski związek przeżywa kryzys. W listopadzie jednak para wybrała się razem na urlop do Dubaju, pojawiły się nawet plotki, że Julia spodziewa się dziecka. Ostatecznie jednak para zdecydował się na rozstanie. W wywiadzie dla magazynu „Viva” Wieniawa zdradziła, co było powodem.

ZOBACZ: Nowy teledysk Julii Wieniawy "Nie muszę"

EN_01352564_0195
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dlaczego Wieniawa i Królikowski się rozstali?

W wywiadzie Julia stwierdziła prozaicznie, że rozstali się z Antonim z powodu rozbieżnych pomysłów na siebie. Nie bez znaczenia był również moment, w którym się poznali. 

– [...] mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. [...] Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie – wyznała.

Aktorka podkreśla, że związek zakończył się w przyjaznej atmosferze i nie zamierzają zrywać ze sobą kontaktu.

– Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto.

– Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi.

Zapytana o nową miłość, Julia stwierdziła, że pragnie skupić się na swojej karierze, w tym na roli w serialu „Zawsze warto”. Podkreśliła jednak, że jest romantyczką i niczego nie wyklucza.

EN_01338027_0041
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/fakt.pl/MF