Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Julia Wieniawa zdradziła, dlaczego rozstała się w Antkiem Królikowskim

10.01.2019 11:50
xxx zet

Rozstanie Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego było głośno komentowane w mediach. W jednym z wywiadów aktorka zdradziła, dlaczego podjęli decyzję o zakończeniu dwuletniego związku i w jakich relacjach pozostaje z Królikowskim.

Julia Wieniawa zdradziła, dlaczego rozstała się w Antkiem Królikowskim fot. Tomasz Urbanek/East News

Julia Wieniawa i Antek Królikowski tworzyli związek, który był jednym z najgorętszych tematów krajowego show-biznesu. Para nie ukrywała swoich uczuć i chętnie dzieliła się z fanami swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wydawało się, że różnica wieku (Julia ma 20 lat, Antoni 29) nie ma dla nich żadnego znaczenia i nie wpływa na ich relacje. Niestety, w sierpniu 2018 roku pojawiły się informacje, że aktorski związek przeżywa kryzys. W listopadzie jednak para wybrała się razem na urlop do Dubaju, pojawiły się nawet plotki, że Julia spodziewa się dziecka. Ostatecznie jednak para zdecydował się na rozstanie. W wywiadzie dla magazynu „Viva” Wieniawa zdradziła, co było powodem.

ZOBACZ: Nowy teledysk Julii Wieniawy "Nie muszę"

EN_01352564_0195 fot. Mateusz Jagielski/East News

Dlaczego Wieniawa i Królikowski się rozstali?

W wywiadzie Julia stwierdziła prozaicznie, że rozstali się z Antonim z powodu rozbieżnych pomysłów na siebie. Nie bez znaczenia był również moment, w którym się poznali. 

– [...] mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. [...] Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie – wyznała.

Aktorka podkreśla, że związek zakończył się w przyjaznej atmosferze i nie zamierzają zrywać ze sobą kontaktu.

– Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto.

– Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi.

Zapytana o nową miłość, Julia stwierdziła, że pragnie skupić się na swojej karierze, w tym na roli w serialu „Zawsze warto”. Podkreśliła jednak, że jest romantyczką i niczego nie wyklucza.

EN_01338027_0041 fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/fakt.pl/MF

Oceń