Zamknij

Julia Wieniawa zdradziła, ile ma mieszkań. "Pierwsze kupiłam, gdy miałam 18 lat"

11.09.2020 15:26
Julia Wieniawa
fot. Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek młodego pokolenia. 21-letnia celebrytka zwraca uwagę nie tylko na obecną karierę, ale także inwestuje w nieruchomości na przyszłość. Zdążyła już dorobić się kilku mieszkań.

Julia Wieniawa, mimo młodego wieku, jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd. Aktorka stawia przed sobą kolejne ciekawe wyzwania zawodowe. Ostatnio jednym z najważniejszych projektów 21-latki jest udział w programie "Taniec z gwiazdami". Gwiazda znana z "Rodzinki.pl" nie ustaje w tanecznej walce o Kryształową Kulę.

Julia Wieniawa skupia się jednak nie tylko na obecnie trwającej karierze. Aktorka stale myśli o przyszłości i z rozwagą planuje inwestycje, które będą jej finansowym zabezpieczeniem także za wiele lat. Julia większość oszczędności lokuje w nieruchomościach. W rozmowie z "Pomponikiem" zdradziła, ilu mieszkań się już dorobiła.

Zobacz także: Julia Wieniawa w kontrowersyjnej kreacji na weselu. Pasuje do okazji? [FOTO]

Julia Wieniawa o oszczędzaniu i inwestowaniu w nieruchomości

Julia Wieniawa w rozmowie z "Pomponikiem" przyznała, że już jako nastolatka znała wartość pieniądza i wolała oszczędzać niż wydawać.

- Jedynym doradcą jest moja mama, no i ja sama. Ja po prostu zawsze byłam oszczędna. Gdy miałam 14 lat, pierwsze zarobione pieniądze oddałam mamie i poprosiłam, by je odłożyła na jakieś konto, na tak zwany dobry start - zdradziła.

Julia Wieniawa nie ukrywa, że jest niesamowicie przedsiębiorcza. W wieku zaledwie 21 lat ma już trzy mieszkania.

- Na pierwsze mieszkanie udało mi się uzbierać pieniądze, gdy miałam 18 lat. To był taki pierwszy krok w dorosłość, dzięki czemu troszkę szybciej w nią weszłam. Zawsze uważałam, że najlepiej inwestować w nieruchomości, teraz posiadam trzy mieszkania. Z tym zapleczem zaczynam myśleć o innych inwestycjach, zaczynam trochę ryzykować...