Zamknij

Julia Wieniawa zmieniła dietę. Musiała wykluczyć z niej pyszną pizzę. Dlaczego?

Sylwia Wamej
05.04.2019 09:50
Julia Wieniawa musiała wyeliminować gluten ze swojej diety
fot. Instagram.com/ Julia Wieniawa

Julia Wieniawa to gwiazda, która dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami na temat mody, urody czy zdrowia. Ostatnio młoda gwiazdka przyznała w rozmowie z „Faktem”, że musiała zmienić dietę.  Wszystko przez produkty zawierające gluten.

Julia Wieniawa uczulona na gluten?

Julia Wieniawa musiała wyeliminować ze swojej diety niezdrowe pyszności. Młoda celebrytka powiedziała w rozmowie z "Faktem”, że jest uczulona na laktozę i być może na gluten. Julia co prawda, nie sprawdziła tego za pomocą badań, jednak jest przekonana, że to właśnie gluten jest odpowiedzialny za swędzące plamki.

"Jeszcze co prawda tego nie sprawdziłam, ale jestem przekonana, że tak właśnie jest. Gdy zjem coś, co zawiera gluten, to robią mi się na skórze plamki, które mnie swędzą i bolą" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

 Gluten negatywnie płynął też na samopoczucie Julii. "Jelita to podobno drugi mózg. (...) Jak kiedyś nie jadłam glutenu przez miesiąc i nagle zjadłam sobie pizzę, to dwa dni później czułam taką depresję. Nie wiedziałam, o co mi chodzi, było mi smutno. Po glutenie od razu jestem senna (...) takie jedzenie osłabia" - oceniła. 

Julia Wieniawa wyrzuciła gluten z diety

Julia  postanowiła posłuchać rad swojej trenerki i wyeliminowała gluten z diety. "Prawidłowa dieta potrafi zdziałać cuda" – dodała 21-letnia gwiazdka.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zagłosuj

Lubisz jeść pizzę?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Fakt.pl/ SW