Zamknij

Julia Wieniawa zmysłowo tańczy w kusych szortach. Gorące nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Judyta Wanicka
22.01.2020 15:19
Julia Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa rozgrzewa się przed 11. edycją "Tańcem z gwiazdami". Aktorka zacznie trening w lutym, tymczasem wróciła do zajęć tanecznych u zaprzyjaźnionego choreografa. Wideo z seksownym tańcem Julii Wieniawy można obejrzeć na Instagramie.

Julia Wieniawa zmysłowo wygina ciało w tańcu

Jula Wieniawa niejednokrotnie podkreślała, że kocha taniec, a na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie. Tuż przed "Tańcem z gwiazdami" wróciła do nauki pod okiem choreografa Tomasza Nakielskiego. W ten sposób gwiazda rozgrzewa ciało przed ciężkimi treningami do show Polsatu, które rozpoczną się w lutym. Aktorka pochwaliła się nagraniami, na których zmysłowo wije się w rytm muzyki.

Zajęcia pomogą Julii upłynnić ruchy i wydobyć z siebie sex-appeal. Przyda jej się to w "Dancing with the Stars". Jeśli w programie będzie ruszać tak jak w poniższym wideo, finał ma jak w banku.

Julia Wieniawa wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Julia Wieniawa weźmie udział w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" - donosi magazyn "Flesz". Udział gwiazdy nie został jeszcze potwierdzony przez stację. Mówi się, że informacja ma być wisienką na torcie, dlatego Polsat najpewniej pochwali się angażem aktorki na samym końcu.

Julia Wieniawa na razie nie komentuje udziału w "Tańcu z gwiazdami". Jednak już wcześniej głośno wyrażała chęć pojawienia się w programie.
Jako mała dziewczynka oglądałam ten program i miałam takie poczucie „jakie cudowne sukienki, chcę wystąpić w tym programie”. Kocham tańczyć, od zawsze to robiłam – zapewniała w rozmowie z Plejadą.
Co ciekawe, Wieniawa specjalnie nie musiała zabiegać o względy Polsatu, bo stacja miała na nią chrapkę już od dłuższego czasu.
Bardzo chcę iść do tego programu. Miałam już propozycje, ale do tej pory nie znalazłam czasu. Chciałam się skupić na kwestiach czysto zawodowych. Ale może już niebawem - mówiła parę miesięcy temu. 

Do tej pory Polsat potwierdził udział: Anny Karwan, Marcina Bosaka, Bogdana Kalusa i Tomasza Oświecińskiego.

Zagłosuj

Trzymasz kciuki za zwycięstwo Julii Wieniawy w "Tańcu z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw