Zamknij

Julia Wieniawa zszokowała wyznaniem. "Mam taką tendencję, że zakochuję się w gejach"

Patrycja Chudolińska
21.01.2020 16:45
Julia Wieniawa
fot. TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa udzieliła wywiadu na temat edukacji seksualnej. Aktorka zdecydowała się na odważne, szokujące wyzwanie. Okazuje się, że w szkole średniej miała niezręczną sytuację ze swoim chłopakiem.

Julia Wieniawa udzieliła wywiadu o "Sex Education"

Julia Wieniawa udzieliła interesującego wywiadu o związkach i edukacji seksualnej. Rozmowa została zorganizowana przez Netflixa i była związana z premierą drugiego sezonu serialu "Sex Education". Aktorka wymieniła się poglądami z dziennikarzem Piotrem Grabarczykiem i seksuolożką Katarzyną Koczułap.

- Uwielbiam ten serial za to, że w sposób subtelny, niewulgarny i zabawny rzeczywiście edukuje o seksie młodych, ale nie tylko młodych, bo myślę, że i dorosłych. Sama wyniosłam z tego serialu kilka wniosków dla siebie - przyznała na wstępie Julia Wieniawa.

Okazuje się, że jako nastolatka Julia Wieniawa doświadczyła kilku niezręcznych sytuacji związanych z miłością i seksualnością. Jedną historią podzieliła się podczas wywiadu.

Julia Wieniawa zakochuje się w gejach?

Julia Wieniawa spotykała się do tej pory m.in. z aktorem Antkiem Królikowskim i znacznie starszym muzykiem Baronem. Oba związki rozpadły się, a obecnie gwiazda nie potwierdza, jakoby była w nowej relacji.

Okazuje się, że jej podboje miłosne już w szkole średniej były utrudnione. Aktorka podzieliła się niezręczną historią.

- Moja niezręczna sytuacja z "crushem" była taka, że okazał się być gejem. w ogóle mam jakąś taką tendencję, że się potrafię zakochać gejach, niestety. Bo często są wszyscy tacy przystojni i zawsze żałuję, że są hetero - zdradziła Julia Wieniawa ze śmiechem.

Myślicie, że Julia Wieniawa miała na myśli kogoś konkretnego?

RadioZET.pl/PCh