Zamknij

Julia Wróblewska apeluje do fanów. Chodzi o zdrowie psychiczne

27.10.2021 12:14
Julia Wróblewska
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Julia Wróblewska cierpi na zaburzenia osobowości. Gwiazda otwarcie mówi o swoich problemach, m.in. na Instagramie. Teraz po raz kolejny poruszyła problem zdrowia psychicznego. Gwiazda zaapelowała do swoich fanów, aby byli uważni na swoich bliskich.

Julia Wróblewska jakiś czas temu otworzyła się na swoich fanów i opowiedziała o problemach ze zdrowiem psychicznym. Aktorka znana z m.in. filmowego hitu "Tylko mnie kochaj" zdradziła, że ma zaburzenia osobowości. Aktorka co jakiś czas mówi o problemach ze swoim zdrowiem. Tym razem jednak poświęciła wpis naszym bliskim. Julia podkreśliła, żeby z nimi rozmawiać oraz nie oceniać ludzi, nawet jeśli ich zachowanie wydaje się czasem dziwne.

Julia Wróblewska apeluje do fanów. Chodzi o zdrowie psychiczne

"To tylko kropla w oceanie, wszystko da się wyrobić i przejść na terapii, wszystko ma swój powód i swoje wyjaśnienie. Dlatego patrzcie na swoich bliskich i zastanówcie się, czy „szukają atencji” czy może brakuje/brakowało im uwagi, czy są skupione na swoim wyglądzie czy może czują, że to ich jedyna rzecz do zaoferowania, szukają problemów, a może nigdy nie mieli ich końca i teraz nie czują się pewnie w sytuacjach „bezpiecznych” bo są dla nich dziwne" - wyjaśniła Julia Wróblewska.

Julia dodała też, że czasem zamiast krytyki, lepsza będzie zwykła rozmowa.

"Te zachowania nie są zdrowe, ale zamiast krytykować, warto się czasami zastanowić czy nie są czymś spowodowane i rozmawiać" - podkreśliła.