Zamknij

Julia Wróblewska chce wyjechać z Polski? "Nie chcę żyć w państwie pełnym nienawiści"

31.07.2020 12:07
Julia Wróblewska
fot. Piotr Molecki/ East News

Julia Wróblewska wyjedzie z Polski? Młodziutka aktorka nie ukrywa, że zastanawia się nad wyprowadzką z Polski. Ostatnio jedna z fanek zapytała ją, dlaczego chce wyemigrować z kraju. Co na to Julia?

Julia Wróblewska chce wyjechać z Polski? Kiedy aktorka planuje wyprowadzkę?

Julia Wróblewska chce wyemigrować z Polski? Młoda aktorka nie ukrywa, że zastanawia się nad wyprowadzką z kraju. Na pytanie, dlaczego chce wyjechać, odpowiedziała jednej z fanek.

"Mentalność ludzi... To nie moja bajka. Nie chcę żyć w państwie pełnym nienawiści, w państwie, w którym religia dyktuje prawo (jestem agnostyczką, nie katoliczką i większość ludzi się rzuca i próbuje mnie namawiać i sprowadzać na "dobrą drogę") i w którym niektórzy bezrobotni dostają więcej pieniędzy niż ludzie na etacie" - podkreśliła Julia Wróblewska.

W rozmowie z serwisem Plejada.pl 21-letnia aktorka zdradziła, że decyzję o wyprowadzce z Polski, podjęła już dawno temu, jednak chce na spokojnie skończyć studia. Początkowo myślała, żeby wyjechać do Hiszpanii.

"Decyzję podjęłam dawno temu. To jest kwestia czasu, bo muszę skończyć studia. Miejsca konkretnie jeszcze nie mam. Miała to być Hiszpania, ale trochę się to pozmieniało. Szukam teraz miejsca" - zdradziła Julia Wróblewska.

Julia Wróblewska: W jakich filmach i serialach zagrała 21-letnia aktorka?

Julia Wróblewska zadebiutowała rolą Michaliny w komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego "Tylko mnie kochaj", w której zagrała u boku Macieja Zakościelnego, Agnieszki Dygant i Agnieszki Grochowskiej. Rola w tej produkcji przyniosła jej olbrzymią popularnością. Ponownie zagościła na dużym ekranie pod koniec 2011 roku, gdzie zagrała w filmie "Listy do M." oraz gościnnie w "Och, Karol 2". Julia pojawiła się też w takich serialach, jak m.in. "Rodzina zastępcza" oraz "Naznaczony".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl