Zamknij

Julia Wróblewska jest bardzo chora: "Jest bardzo źle, jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia"

09.10.2020 07:51
Julia Wróblewska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Julia Wróblewska boryka się z poważnymi zaburzeniami psychicznymi. 21-letnia aktorka poinformowała na swoim profilu, że jej stan zdrowia pogorszył się, a ona sama nie potrafi poradzić sobie z pewnymi emocjami. Podkreśliła, że w tym czasie nie będzie publikować swoich zdjęć w sieci.

Julia Wróblewska w 2019 roku wyznała, że zdiagnozowano u niej zaburzenia osobowości. Młoda gwiazda otwarcie mówi o swojej chorobie i terapii, którą przechodzi. Teraz opublikowała niepokojący wpis na Instagramie, gdzie szczerze powiedziała, że jej stan zdrowia jest poważny. "Jest bardzo źle" - pisze gwiazda "Tylko mnie kochaj".

"Hej. Przepraszam za brak aktywności ostatnio. Jest źle. Jest bardzo źle. Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia i staram się sobie radzić. Zalewają mnie emocje, których nie chcę, ale nie umiem powstrzymać i sprawiają mi okropny ból, wykańczają fizycznie i psychicznie" - podkreśla Julia Wróblewska.

Zobacz też:Dorota Gardias pokazała pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala. Poprosiła fanów o poradę 

Julia Wróblewska jest bardzo chora. "Nie chcę się pokazywać w takim stanie"

Julia Wróblewska dodała też, że może liczyć na wsparcie bliskich, jednak ten czas chciałaby przejść spokojnie, bez interakcji z fanami i publikowania w sieci swoich zdjęć.

"Mam wsparcie, na pewno za jakiś czas z tego wyjdę, ale nie dam rady teraz dużo publikować. Nie chcę pokazywać się Wam w takim stanie, nie chcę litości, nie chcę atencji z tego powodu. Po prostu uznałam, że warto Was poinformować, dlaczego ostatnio się tak wycofałam. Będzie lepiej, po prostu muszę to przejść. Dziękuję za wsparcie i pytania na DM jak się czuję. Dużo mi to daje" - wyznała Julia. Fani w komentarzach wysyłają Julii mnóstwo pozytywnej energii i ciepłych słów.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl