Zamknij

Julia Wróblewska pobita na proteście. Pokazała obrażenia po starciu z narodowcami [FOTO]

27.10.2020 11:31
Julia Wróblewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Julia Wróblewska pojawiła się na Strajku Kobiet w Warszawie. Była gwiazda "M jak miłość" przebrała się za bohaterkę "Opowieści podręcznej". Niestety strój ciężarnej nie uchronił jej przed brutalnym atakiem. Aktorka powiedziała, że pobili ją członkowie Obozu Narodowo-Radykalnego. 

Julia Wróblewska to aktorka znana z takich produkcji jak "Listy do M. i "Tylko mnie kochaj" oraz wielu popularnych seriali. Na ekrany trafiła jako kilkuletnia dziewczynka. Popularność przyniosła jej rola Julki w serialu "Magda M." oraz Zosi Warakomskiej w "M jak miłość". Poza tym wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami" i programie "Agent - Gwiazdy". W 2017 roku Wróblewska stała się antybohaterką internetu, gdy pochwaliła się na Snapchacie, że razem ze znajomymi przejechała lisa.

W 2019 roku Julia Wróblewska wyznała publicznie, że zmaga się z depresją. W jednym z wywiadów wyjaśniła, że wczesna kariera i wkroczenie w brutalny świat show-biznesu negatywnie odbiło się na jej psychice. Niedawno stan aktorki uległ pogorszeniu. - Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia i staram się sobie radzić - poinformowała na Instagramie Wróblewska. Na szczęście dzięki wsparciu bliskich udało jej się wrócić do normalnych aktywności. W poniedziałek Julia Wróblewska wzięła udział w warszawskim proteście przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce.

Julia Wróblewska o najgorszych momentach choroby: "Darcie się w poduszkę, rzucanie rzeczami"

Julia Wróblewska pobita na Strajku Kobiet 

Niedawno Julia Wróblewska miała okazję wcielić się w rolę ciężarnej dziewczyny w filmie Daniela Rusina, youtubera znanego jako Reżyser Życia. Aktorka nie miała wówczas pojęcia, że ta charakteryzacja przyda jej się niedługo w prawdziwym życiu. Gwiazda "Tylko mnie kochaj" przyłączyła się do protestów przetaczających się przez kraj w związku z decyzją Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Aktorka pojawiła się na Strajku Kobiet w Warszawie przebrana za bohaterkę serialowej adaptacji "Opowieści podręcznej" Margaret Atwood. 

5
fot. Instastory:@juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska ze sztucznym ciążowym brzuchem wmieszała się w tłum protestujących, ale strój ciężarnej nie ustrzegł jej przed brutalnym atakiem narodowców z Obozu Narodowo-Radyklanego.

Dostałam w ramiona, biodra i nerki. Będę mieć siniaki, ale zostaję. Jak kur*wa można uderzyć kobietę mniejszą od siebie co najmniej 30 cm i 50 kg - napisała zbulwersowana na Instastory. 

Pozdrawiam ONR nap***dlające kobiety. Za*ebisty przykład! Dziękuję za siniaka + mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa!!! 

Policja broni ONR zamiast nas przed ONR. Co tu się dzieje! - relacjonowała przemarsz aktorka. 

Po powrocie do domu Julia Wróblewska pokazała fanom obrażenia ciała, których doznała w starciu z narodowcami. 

Jolanta Kwaśniewska skomentowała decyzję Trybunału. Uderzyła w Agatę i Kingę Dudę

2
fot. Instastory:@juleczkaaa_jula
3
fot. Instastory:@juleczkaaa_jula
4
fot. Instastory:@juleczkaaa_jula
1
fot. Instastory:@juleczkaaa_jula