Zamknij

Julia Wróblewska wyśmiewa koronasceptyczną Edytę Górniak. "Jest typowym SZUREM"

Judyta Wanicka
29.05.2020 21:30
Julia Wróblewska krytykuje koronasceptyczne poglądy Edyty Górniak
fot. Instagram:@juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska docięła Edycie Górniak w relacji na Instastory. Młoda gwiazda "M jak miłość" odniosła się do teorii spiskowej na temat szczepień przeciwko COVID-19 i nie przebierając w słowach, wydrwiła poglądy diwy. 

Julia Wróblewska to 21-letnia aktorka znana z takich produkcji jak "Listy do M. i "Tylko mnie kochaj" oraz popularnych seriali telewizyjnych. Na ekrany trafiła jako kilkuletnia dziewczynka. Popularność przyniosła jej rola Julki w serialu "Magda M." oraz Zosi Warakomskiej w "M jak miłość". Poza tym wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami" i programie "Agent - Gwiazdy". W 2017 roku Wróblewska stała się antybohaterką internetu, gdy pochwaliła się na Snapchacie, że razem ze znajomymi przejechała lisa.

Kilka miesięcy temu u gwiazdy "M jak miłość" zdiagnozowano zaburzenia osobowości. W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że wczesne wkroczenie w show-biznes negatywnie odbiło się na jej psychice. Obecnie przyjmuje leki i korzysta z psychoterapii, dzięki czemu może normalnie funkcjonować. Julia Wróblewska stara się wykorzystywać popularność w social mediach do nagłaśniania problemu depresji u młodych osób. Ostatnio nawet odważyła się opublikować fragment swojej sesji terapeutycznej, podczas której nie kryła silnych emocji. 

Julia Wróblewska walczy z depresją. Aktorka rozpłakała się na wizji [MOCNE WIDEO]

Julia Wróblewska wyśmiewa poglądy Edyty Górniak na temat koronawirusa 

Julia Wróblewska ma spore grono fanów na Instagramie, dla których regularnie nagrywa relacje. W ostatnim czasie 21-latka szeroko relacjonowała domowe życie w czasie pandemii koronawirusa. Gdy tylko zelżały obostrzenia, wybrała się z nowym chłopakiem na łono natury. Przy okazji postanowiła odpowiedzieć na pytania ciekawskich fanów. Jedno z nich dotyczyło opinii na temat celebrytów, którzy podają w wątpliwość zagrożenie COVID-19 i są zwolennikami teorii spiskowych. Do takich należą m.in. Viola Kołakowska i Edyta Górniak.

Piosenkarka wyznała w telewizji internetowej wRealu24, że jest przeciwniczką szczepień. Zasugerowała też, że restrykcje wprowadzono głównie w celu kontroli społeczeństwa, a pandemię ogłoszono specjalnie po to, by zarobić na sprzedaży szczepionek. 

Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić. Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam jak tutaj stoję, że wolę odejść z tego świata niż dać komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego nie znam. Ponieważ nie posiadam takiej wiedzy i nie mam możliwości weryfikacji, nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić i sama się nie zaszczepię. Jeśli to będzie oznaczało zagładę dla nas, to trudno - wyznała. 

Wypowiedź Górniak spotkała się z krytyką ministra Szumowskiego oraz Katarzyny Bosackiej. Do przeciwniczek piosenkarki należy także Julia Wróblewska. Zapytana o to, co sądzi o poglądach diwy, bez ogródek nazwała ją szurem, co w młodzieżowym slangu oznacza oszołoma lub osobę o skrajnie radykalnych poglądach, często wierzącą w teorie spiskowe. 

Mam wrażenie, że jest totalnie szurem, takim typowym - powiedziała o diwie Wróblewska. 

Aktorka skomentowała również popularną teorię spiskową o szkodliwym działaniu 5G.

Jak ja słyszę te teorie o 5G... Jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia do 5G, to włączcie sobie "Uwaga! Naukowy Bełkot" odcinek o 5G, bo to jest jakoś tysiąc razy mniejsze niż fale mikrofalowe, które w ogóle i tak wam nie robią krzywdy - zapewniła fanów 21-letnia gwiazda "M jak miłość".

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1% podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Wierzysz w teorię spiskową odnośnie koronawirusa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw