Zamknij

Julia Wróblewska z ciążowym brzuszkiem. Gwiazda "M jak miłość" zaskoczyła fanów [FOTO]

18.06.2020 18:12
Julia Wróblewska z "M jak miłość" jest w ciąży?
fot. Instagram:@juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska jest w ciąży? Aktorka znana z "M jak miłość" opublikowała zdjęcie, na którym widać u niej wyraźnie zaokrąglony brzuch. Julia Wróblewska spodziewa się dziecka? Wszystko wyjaśniło się na Instastory. 

Julia Wróblewska to aktorka znana z takich produkcji jak "Listy do M. i "Tylko mnie kochaj" oraz wielu popularnych seriali. Na ekrany trafiła jako kilkuletnia dziewczynka. Popularność przyniosła jej rola Julki w serialu "Magda M." oraz Zosi Warakomskiej w "M jak miłość". Poza tym wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami" i programie "Agent - Gwiazdy". W 2017 roku Wróblewska stała się antybohaterką internetu, gdy pochwaliła się na Snapchacie, że razem ze znajomymi przejechała lisa.

Niedawno gwiazdy "M jak miłość" wyznała publicznie, że zmaga się z depresją. W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że wczesna kariera i wkroczenie w brutalny świat show-biznesu negatywnie odbiło się na jej psychice. Julia Wróblewska stara się wykorzystywać popularność w social mediach do nagłaśniania problemu depresji u młodych osób. Ostatnio nawet odważyła się opublikować fragment swojej sesji terapeutycznej, podczas której nie kryła silnych emocji. 

Julia Wróblewska walczy z depresją. Aktorka pokazała, jak wygląda jej sesja terapeutyczna [WIDEO]

Julia Wróblewska jest w ciąży? Gwiazda "M jak miłość" pokazała zaokrąglony brzuszek

21-letnia gwiazda "M jak miłość" zaskoczyła fanów zdjęciem, na którym podtrzymuje zaokrąglony brzuch. Zainteresowanie podsyciła relacja na Instastory, gdzie aktorka podniosła sweter i odsłoniła nagi tułów. Wśród komentujących natychmiast pojawiły się podejrzenia, że Julia Wróblewska jest w ciąży ze swoim nowym partnerem

To trzymanie się za brzuch przypadkowe? Czy chciałaś coś przekazać? - padło w komentarzach.

Aktorka zachęcała wszystkich ciekawskich do obejrzenia Instastories, gdzie była zawarta odpowiedź. Julka zjadła pizzę - żartowały jej koleżanki. Niewykluczone, że była to kreacja do filmu realizowanego przez znanego youtubera, na którego planie pojawiła się Julia. 

Chicas. Kręcimy film z Reżyserem Życia. Pewnie niedługo będą efekty! - napisała pod zdjęciem Wróblewska. 

Aktorka nie chciała zdradzić szczegółów produkcji. Być może "wyhodowała" brzuszek celowo, ponieważ wcielała się w rolę ciężarnej dziewczyny? O tym zapewne przekonamy się już niedługo.

juliawroblewska w ciazy
fot. Instastory:@juleczkaaa_jula

Posłuchaj podcastu