Zamknij

Julie Walters, gwiazda filmu "Mamma Mia" wygrała z rakiem. Poruszające wyznanie

Sylwia Wamej
21.02.2020 14:41
Julia Walters
fot. Lia Toby/ Wenn.com/East News

Julie Walters, gwiazda znana z takich filmów jak m.in. "Mamma Mia" oraz "Billie Eliot" powiedziała w rozmowie z BBC, że wygrała z nowotworem. Jak się okazuje, rok temu wykryto w jej jelicie dwa guzy. W wywiadzie opowiedziała o swojej chorobie.

Julie Walters, gwiazda filmu "Mamma Mia" wygrała z chorobą

Julie Walters, gwiazda filmu "Mamma Mia" opowiedziała o swojej chorobie w rozmowie w BBC. Aktorka zdradziła, że diagnoza bardzo ją zaskoczyła. Poszła do lekarza z problemem niestrawności. Usłyszała, że w jej jelicie wykryto dwa guzy. Początkowo zmagała się z bólem brzucha, a później doszły inne objawy, takie jak m.in. wymioty czy zgaga.  Aktorka została skierowana na tomografię komputerową żołądka.

Julie usłyszała diagnozę, będąc na planie telewizyjnym. "Szok. Przede wszystkim szok. Później pomyślałam, okej musisz się trzymać tego, co pozytywne, w końcu chirurg powiedział: możemy to naprawić” - mówiła w rozmowie z BBC, wspominającym moment, w którym dowiedziała się, że jest chora.

69-letnia aktorka dodaje też, że nie zapomni chwili, gdy o chorobie powiedziała mężowi. "Nigdy nie zapomnę jego twarzy – łzy napłynęły mu do oczu" - zdradziła.

Julie Walters przeszła operację

Walters miała raka w trzecim stopniu zaawansowania. Aktorka musiała przejść operację, gdzie wycięto jej 30 cm jelita grubego. Przez chorobę nie była w stanie pojawić się na premierze 2. części musicalu "Mamma Mia". Dziś, jak mówi w rozmowie z BBC, jest zdrowa i cieszy się życiem.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia zagranicznych gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW