Zamknij

Julię Wieniawę zmieniły pieniądze? „Dzisiaj to już inna osoba”

Redakcja
25.07.2018 13:44
Julię Wieniawę zmieniły pieniądze? „Dzisiaj to już inna osoba”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Kariera Julii Wieniawy rozwija się w oszałamiającym tempie. Młoda aktorka podpisuje kolejne, świetnie opłacane kontrakty reklamowe. Jednak wśród osób z jej otoczenia pojawiają się głosy, że Julia zmieniła się pod wpływem sukcesu.

Julia Wieniawa szturmem wdarła się do grona najpopularniejszych nazwisk ostatnich miesięcy. Zaledwie 19-letnia aktorka do niedawna kojarzona była jedynie jako dziewczyna Kuby Boskiego z serialu „Rodzinka.pl”. Teraz w otrzymała główną rolę w serialu, kontrakt płytowy oraz niezwykle lukratywny kontrakt reklamowy. Wieniawa ma negocjować bardzo wysokie stawki, co pozwoliło jej na kupno za gotówkę własnego mieszkania w Warszawie. Jednak osoby z otoczenia wschodzącej gwiazdy twierdzą, że błyskawiczne tempo kariery zostawiło na Julii swoje piętno.

Julii Wieniawie „wszystko wolno”?

Pojawia się coraz więcej głosów, że Julia Wieniawa ze skromnej nastolatki zmienia się kapryśną gwiazdę. Takie informacje miały napływać od jej znajomych oraz współpracowników.

– Jest młoda, myśli, że wszystko jej wolno. Była nieprzyjemna podczas projektów, które razem realizowaliśmy. Obrażała się, kiedy coś jej nie pasowało. Potem zdarzyło nam się jeszcze kilka nieprzyjemnych konwersacji – opowiada jedna z nich.

Inna znajoma aktorki miała dodać:

– Julię poznałam jeszcze w czasach „Rodzinki.pl”. Była naturalna, spontaniczna, wesoła, wywiązywała się ze wszystkich umów. Współpraca układała się perfekcyjnie. Dzisiaj to inna osoba. Już nie jest tak przystępna jak kiedyś, buduje dystans, chyba trochę zapomniała o tym, kto jej pomagał w rozwinięciu skrzydeł.

Coraz więcej mówi się też o relacji Wieniawy z mamą, która pełni również funkcję jej menadżerki. Podobno nie zawsze udaje jej się powstrzymać temperament córki.

Julia Wieniawa chce pieniędzy za udział w imprezach?

Chodzą słuchy, że Julia Wieniawa jest na tyle rozchwytywaną postacią, że nawet za pojawienie się na branżowej imprezie pobiera opłaty. Według doniesień za wyjście na imprezę aktorka wymaga kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że tylko osoba o żelaznej psychice nie zmieni się ani trochę przy takim sukcesie osiągniętym w tak młodym wieku.

Na sezon jesienny planowana jest emisja pierwszego odcinka serialu z Julią Wieniawą.

RadioZET.pl/MF