Zamknij

Znamy najpiękniejszego mężczyznę świata 2019. Jason Momoa pokonany przez koreańskiego piosenkarza

Maciej Friedrich
21.01.2020 17:54
Znamy najpiękniejszego mężczyznę świata 2019. Jason Momoa pokonany przez koreańskiego piosenkarza
fot. Instagram:@ig.jasonmomoa

Firma TC Candler po raz kolejny wyłoniła najpiękniejszego mężczyznę świata. Ubiegłorocznym zwycięzcą plebiscytu został aktor Jason Momoa. W roku 2020 musiał ustąpić piosenkarzowi Jungkookowi. 

Karolina Pisarek w marcu 2019 roku mogła cieszyć się miejscem w plebiscycie "100 najpiękniejszych twarzy świata" filmy TC Candler. Zestawienie najpiękniejszych twarzy kobiet i mężczyzn publikowane jest corocznie od roku 1990. 

Najprzystojniejszym mężczyzną roku 2018 został, co dla wielu nie było zaskoczeniem, Jason Momoa. Przystojny i doskonale zbudowany aktor o hawajskich korzeniach zachwycał między innymi w "Grze o Tron" i "Aquamanie". Dlatego wynik tegorocznego plebiscytu, który wyłonił najprzystojniejszego mężczyznę 2019, może być sporym zaskoczeniem. 

Jungkok najprzystojniejszym mężczyzną świata 2019 według TC Candler

Według plebiscytu TC Candler najprzystojniejszym mężczyzną 2019 roku został Jungkook, wokalista południowokoreańskiego boysbandu BTS. 22-letni wokalista reprezentuje typ urody odmienny od Jasona, w przeciwieństwie do filmowego Aquamana jest raczej drobnej postury. 

Drugie miejsce w plebiscycie zdobył Felix Kjellberg, youtuber ukrywający się pod pseudonimem PewDiePie. Na najniższym miejscu podium stanął piosenkarz Shawn Mendes. Momoa zaliczył znaczny spadek i znalazł się na 5. miejscu. Wyprzedził go kolejny członek BTS, Kim Tae-hyung znany jako "V". 

Zgadzacie się z wynikami plebiscytu TC Candler?

Zagłosuj

Zgadzasz się z wynikami plebiscytu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF