Zamknij

Jurek Owsiak oddał na WOŚP ważny przedmiot. Może go zdobyć każdy

20.01.2021 13:57
Jurek Owsiak
fot. ADAM TUCHLINSKI/REPORTER/EAST NEWS

Jurek Owsiak od wielu już lat łączy tysiące Polaków na całym świecie w jedną, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem oddał na WOŚP swój ważny przedmiot, który jest dla niego niczym znak rozpoznawczy.

Jurek Owsiak to najważniejsza postać całej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć on sam podkreśla, że bez sztabu i tysięcy wolontariuszy w całym kraju i za granicą nie odbyłoby się nic, to jego roli jako dyrygenta całego przedsięwzięcia nie można pominąć. Pomysłodawca WOŚP-u udziela się w całej akcji niemal w każdy możliwy sposób. W 29. Finale, który zaplanowany jest na 31 stycznia 2021, do wylicytowania jest wyjątkowy przedmiot, przekazany przez właśnie przez niego.

Jeśli pomyślimy o tym, co kojarzy nam się z Jurkiem, to bez wątpienia może to być żółta koszula oraz okulary z czerwonymi oprawkami, w których twórca akcji pojawia się niemal nieprzerwanie od początku istnienia Orkiestry. Teraz słynne okulary można wylicytować na aukcji.

Zobacz także: WOŚP 2021 - kiedy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [DATA, TERMIN]

Jurek Owsiak oddał na aukcję WOŚP słynny przedmiot

W okularach Jurka Owsiaka na Instagramie pojawiła się nie mniej związana z Orkiestrą Agata Młynarska, informując, że przedmiot ten można wylicytować na orkiestrowej aukcji.

"Jak Wam się podobam w okularach Jurka Owsiaka? Mogą być Wasze!!! W rzeczach od serca na Allegro sztab #wospmadryt wystawił do licytacji oryginalne, z podpisem Jurka. Dla okularnika, jakim jestem to niezła gratka" - zachwala dziennikarka.

Ciekawe, kto je wylicytuje. W komentarzu pod postem pojawiły się słowa Joanny Przetakiewicz. Ciekawe, czy byłaby zainteresowana licytacją.

RadioZET.pl/AS