Zamknij

Jurorka show Polsatu szczerze o bulimii

Redakcja
26.06.2017 14:30
Jurorka show Polsatu szczerze o bulimii

Ewa Zakrzewska, najbardziej znana w Polsce modelka plus size, opowiedziała szczerze o problemach swojego ciała.

Ewa Zakrzewska, jurorka programu „#Supermodelka Plus Size”, zdradziła, że zanim zajęła się modelingiem, miała ogromny problem z akceptacją swojego ciała. Zmagała się bowiem od dziecka z nadwagą i chorowała na bulimię. 

Zobacz także

– Od niedawna przyznaję się do bulimii, a robię to tylko po to, by przestrzec innych. Wcześniej nie przyjmowałam do wiadomości, że jestem bulimiczką. A jestem nią od 13. roku życia – pisze Ewa Zakrzewska na swoim blogu Ewokracja.

– Nienawidziłam swojego ciała. Zaczęłam popadać ze skrajności w skrajność: od głodówek po napady obżarstwa. Sama siebie niszczyłam. Metabolizm w końcu zwariował. Moja tarczyca wygląda dziś jak podziurawiona gąbka! Teraz naprawiam to, co kiedyś zepsułam balansowaniem na granicy zdrowia – przyznaje Ewa Zakrzewska w najnowszym wydaniu magazynu „Flesz”.

Zobacz także

Dziś Ewa Zakrzewska wspiera dziewczyny z podobnymi problemami i propaguje zdrowy styl życia. Dla początkujących modelek w programie „#Supermodelka Plus Size” z pewnością będzie wspaniałą mentorką. A jaką będzie jurorką? Czy będzie surowa dla kandydatek na supermodelkę plus size? Przekonamy się we wrześniu.

SPS_I_ODC_CASTING_DAY_2_FOTO_Mateusz_Nasierowski_0176

RadioZET.pl/SI