Zamknij

Jurorzy "The Voice of Poland" o Pawle Kukizie. Gwiazdy TVP krytykują polityka

17.08.2021 15:02
Tomson Baron
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Paweł Kukiz został skrytykowany przez wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Teraz kilka słów na jego temat powiedzieli jurorzy z programu "The Voice of Poland". Gwiazdy TVP nie kryją swojego rozczarowania politykiem.

Paweł Kukiz wciąż mierzy się z negatywnymi komentarzami na swój temat po tym, jak zagłosował za przyjęciem nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, zwanej "lex TVN". Głos w sprawie byłego muzyka i polityka zabrało wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Teraz kilka słów na temat Kukiza wypowiedzieli jurorzy "The Voice of Poland". Gwiazdy programu TVP w rozmowie z Jastrząb Post nie kryły rozczarowania postawą posła.

- Ja wolałem Pawła Kukiza jako wokalistę i muzyka - stwierdził Aleksander Baron, członek zespołu Afromental. - Paweł Kukiz sam określił, jak trzeba określać Pawła Kukiza jako polityka. Więc sami sobie przeczytajcie i określajcie rzeczy po imieniu - dodał Tomson, nawiązując do dawnej wypowiedzi Pawła Kukiza.

Gwiazdy "The Voice of Poland" komentują "lex TVN" i aferę z Pawłem Kukizem

Na komentarz dotyczący Pawła Kukiza zdecydowała się także Sylwia Grzeszczak. Piosenkarka jest zdania, że decyzje polityków powinny być ukierunkowane przede wszystkim na korzyść dla społeczeństwa.

- Każdy jest jednostką. Na pewno chciałabym, aby każdy miał swoje zdanie, ale mądre zdanie. Nie jakieś głupie. Po prostu takie, które będzie niosło jakąś siłę, energię. Coś, co wyrządza dobro, a nie zło - zwróciła uwagę Grzeszczak.

Postępowania Pawła Kukiza skomentował także Marek Piekarczyk. Juror "The Voice" w rozmowie z Jastrząb Post podkreślił, że dobrze zna Kukiza. Podkreślił jednak, że polityk nie może być artystą, bo to mocno wpływa na jego zachowanie.

- Coś tam słyszałem, że dał plamę. Znamy się od dawna. On sobie wybrał taką drogę, już nie jest dawno artystą, bo jest politykiem. A nie da się być politykiem i artystą. Nie ma takiej możliwości. To jest całkiem inny sposób mówienia. Nie wiem, co się w nim zmieniło - powiedział.