Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Justin Bieber i Hailey Baldwin pobrali się w tajemnicy?

14.09.2018 13:26

O ślubie Justina Biebera i jego narzeczonej, modelki Hailey Baldwin, spekuluje się już od pewnego czasu. Tym razem amerykański portal TMZ informuje, że... do ceremonii już doszło. Bieber i Baldwin są małżeństwem?

Justin bieber Hailey Baldwin fot. Instagram

Skąd takie przypuszczenia? Jak informuje serwis „TMZ”, powołując się na swoje źródło, Justin Bieber i Hailey Baldwin byli widziani niedawno w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku. Do ceremonii dojść miało 13 września 2018. Podobno Hailey miała na sobie biały strój, a Bieber zdecydował się na koszulę i ciemne spodnie. Co więcej, informuje „People”, obydwoje byli bardzo podekscytowani, a Bieber powiedział do ukochanej (co usłyszał informator portalu), że już nie może się doczekać, kiedy ją poślubi.

Justin Bieber się ożenił przez ciążę?

Żadna ze stron nie potwierdziła tych sensacji oficjalnie, jednak amerykańskie media nie mają wątpliwości i już coraz głośniej sugerują, że powodem tak szybkiego ślubu jest... ciąża modelki.

Powodem tych plotek i jednocześnie dowodem „w sprawie” są zdjęcia, które Bieberowi i Baldwin zrobiono przed kliniką ginekologiczną.

Co ciekawe, magazyn „People” informuje też, że Bieber i Baldwin mimo wszystko planują też dużą ceremonię, do której zatrudnili nawet planistę, który już zaczął przygotowania. Aktualnie trwać mają poszukiwania odpowiednio dużej sali.

Ile w tym prawdy, z pewnością przekonamy się wkrótce.

RadioZET.pl/TMZ/People/SA

Oceń