Zamknij

Justin Bieber u Ellen DeGeneres. Zaskoczył ją odpowiedzią na pytanie o dzieci [WIDEO]

Patrycja Chudolińska
03.03.2020 21:31
Justin Bieber
fot. Instagram/@justinbieber

Justin Bieber jest jednym z najbardziej popularnych muzyków na świecie. Sławny wokalista zniknął na jakiś czas z mediów po poznaniu Hailey Baldwin. W 2018 roku para wzięła sekretny ślub. Rok później odnowili przysięgę w gronie rodziny. Teraz Justin powraca zarówno do kariery muzycznej, jak i rozmów z dziennikarzami. Ostatnio pojawił się w programie Ellen DeGeneres i odpowiedział na kilka bardzo intymnych pytań.

Justin Bieber i Hailey Baldwin spodziewają się dziecka?

Justin Bieber i Hailey Baldwin są małżeństwem od ponad roku. Piosenkarz po poznaniu ukochanej zniknął na jakiś czas z mediów i zrezygnował z koncertowania. Związek z modelką wiele zmienił w życiu wokalisty. Od jakiegoś czasu Justin i Hailey głośno przyznają, że planują powiększenie rodziny.

Ostatnio Justin Bieber pojawił się w programie Ellen DeGeneres, gdzie odpowiedział na pytania dotyczące jego małżeństwa i życia prywatnego. Prowadząca talk-show zapytała m.in. o plany na temat dziecka. Odpowiedź 23-latka ją zaskoczyła.

Justin Bieber u Ellen DeGeneres opowiedział o małżeństwie

Ellen zadała Justinowi pytania o jego małżeństwo z Hailey. Spytała między innymi, jakim słodkim przezwiskiem określają się małżonkowie

- Nazywa mnie Goo Goo, co jest trochę dziwne, ale podoba mi się - opowiadał z radością wokalista.

W pewnym momencie padło pytanie o potomstwo. Ellen wprost zapytała, ile dzieci chciałby mieć Justin Bieber.

- Myślę, że to zależy od Hailey, ponieważ to jej ciało - odpowiedział bez zastanowienia 23-latek.

- Dobra odpowiedź - skomentowała Ellen.

RadioZET.pl/PCh