Zamknij

Justin Bieber zaręczony? Świadkowie potwierdzają

Redakcja
09.07.2018 13:08
Justin Bieber zaręczony? Świadkowie potwierdzają
fot. Elder Ordonez / SplashNews.com/EAST NEWS

Justin Bieber jeszcze niedawno spotykał się z Seleną Gomez. Jednak od miesiąca jest zakochany ze wzajemnością w modelce Hailey Baldwin. Czy aż tak, by zaledwie po kilku tygodniach się oświadczyć? Wiele wskazuje na to, że zdecydował się na ten krok.

Justin Bieber i Hailey Baldwin są parą zaledwie od miesiąca, jednak wyglądają na zakochanych do szaleństwa. Piosenkarz i modelka uznana niedawno przez czasopismo „Maxim za najpiękniejszą kobietę świata” spotykali się już kiedyś, ale wtedy skończyło się na przelotnym romansie. Wiele wskazuje jednak, że tym razem sprawy mają się zupełnie inaczej.

Oświadczyny Justina Biebera?

Według serwisu TMZ piosenkarz miał oświadczyć się pięknej Hailey podczas ich wspólnego wakacyjnego pobytu na Bahamach. Wszystko miało odbyć się w jednej z restauracji. W pewnym momencie ochroniarze gwiazdora poprosili pozostałych gości lokalu o wyłączenie telefonów komórkowych, ponieważ niebawem wydarzy się coś wyjątkowego. Następnie piosenkarz klęknął i oświadczył się pięknej ukochanej. Podobno Hailey z radością i bez wahania odparła „tak” i przyjęła ogromny pierścionek zaręczynowy.

Prasa i internauci spekulowali, czy informacje o zaręczynach nie są tylko plotką lub wręcz żartem ze strony pary. Jednak znaleźć można wypowiedzi znajomych pary, którzy rzekomo byli świadkami tego wydarzenia. Dużo do zrozumienia dają również wpisy rodziców Biebera, które zamieścili w mediach społecznościowych. Ojciec gwiazdora napisał na swoim Instagramie „Tak bardzo dumny! Nie ma słów, które by to opisały. Jestem podekscytowany kolejnym rozdziałem!”, natomiast jego mama zatweetowała „Miłości miłość miłość [...]”. To dość wymowne komentarze na temat sytuacji życiowej ich syna.

Być może kapryśny piosenkarz w końcu odnajdzie szczęście i ustatkuje się u boku ślicznej modelki. Ciekawe, jak na zaręczyny zareaguje jego była partnerka. Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się w marcu. Para miała za sobą kilka kryzysów i powrotów.

Zagłosuj

Jak myślisz, czy Justin Bieber rzeczywiście oświadczył się zaledwie po miesiącu związku?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF