Zamknij

Justin Bieber zostanie ojcem? Ten wpis potwierdza, że Hailey Baldwin jest w ciąży

Redakcja
15.11.2018 13:47
justin Bieber
fot. Instagram

Od pewnego czasu krążą pogłoski o tym, że Hailey Baldwin, partnerka Justina Biebera, jest w ciąży. Czyżby piosenkarz właśnie potwierdził to na Instagramie? Napisał wymowny komentarz.

Od kiedy Justin Bieber i Hailey Baldwin zostali parą, cały czas wokół nich krążą różne pogłoski. Najpierw o zaręczynach, na które zdecydowali się po zaledwie miesiącu znajomości i które okazały się prawdą, potem o rzekomym ślubie, do którego rzeczywiście doszło już we wrześniu 2018 roku, a teraz o możliwej ciąży 21-letniej Baldwin. Dotąd zainteresowani lekceważyli plotki i żadnej ze spraw nie komentowali publicznie. Wygląda jednak na to, że Justin nie chce już dłużej ukrywać, że zostanie ojcem. A na to przynajmniej wygląda po tym, jak w sieci zamieścił wymowny komentarz.

Opublikował czarno-białe zdjęcie z Hailey, na którym czule się obejmują, i podpisał je... „Moja mała fasolka”. Jak wiadomo, o „fasolce” zwykle mówi się w kontekście ciąży.

1

Czy ten komentarz rzeczywiście świadczy o tym, że Justin Bieber niebawem zostanie ojcem? Fani nie mają wątpliwości. Na Instagramie piosenkarza post ze wspomnianym komentarzem zdobył w jeden dzień blisko 6,5 miliona polubień i tysiące komentarzy z gratulacjami.

Pozostaje czekać na zdjęcia ciążowego brzucha, które nie pozostawi już żadnych wątpliwości.

RadioZET.pl/SA