Zamknij

Justin Bieber żył w celibacie? Szczery wywiad i sesja zdjęciowa w „Vogue” [ZDJĘCIA]

Redakcja
08.02.2019 10:26
Justin Bieber żył w celibacie? Szczery wywiad i sesja zdjęciowa w „Vogue” [ZDJĘCIA]
fot. Instagram:@otpjailey

Justin Bieber i Hailey Baldwin po raz pierwszy od zaręczyn wzięli udział w sesji zdjęciowej. Gwiazdor udzielił też magazynowi „Vogue” szczerego wywiadu, w którym opowiedział o swoim uzależnieniu od seksu i związku z Baldwin.

Justin Bieber to kanadyjski piosenkarz wykonujący utwory z pogranicza popu i R&B. Kariera urodzonego w 1994 roku piosenkarza idealnie pasuje do określania „amerykański sen”. Publikowane przez niego na kanale YouTube utwory zostały docenione na tyle, że otrzymał kontrakt płytowy. Stał się pierwszym artystą w historii, który znalazł się aż na 7 pozycjach listy Billboard Hot 100 z utworami z debiutanckiego albumu. W czerwcu 2011 roku Bieber znalazł się na drugim miejscu najlepiej opłacanych gwiazd poniżej trzydziestki według magazynu „Forbes”. Jego kariera była prawdziwym wydarzeniem i zjawiskiem kulturowym wśród młodzieży. W pewnym momencie artysta jednak pogubił się, stał się kontrowersyjny, mówiło się także o jego problemach z używkami. Burzliwy związek Justina z Seleną Gomez był głośno komentowany przez media na całym świecie.

W listopadzie 2018 roku Bieber potwierdził ślub z Hailey Baldwin. Związek z modelką miał odmienić krnąbrnego piosenkarza i rozpocząć nowy etap w jego życiu. Gwiazdor szczerze opowiedział o tym w wywiadzie dla magazynu „Vogue”. Justin i Hailey znaleźli się także na okładce pisma.

HAILEY BALDWIN: Kim jest żona Justina Biebera [INSTAGRAM, WIEK]

Justin Bieber i Hailey Baldwin w Vogue
fot. Instagram:@otpjailey

Justin Bieber o uzależnieniu od seksu

Sławne małżeństwo przyznało w rozmowie z „Vogue”, że kiedy w 2018 roku zaczęli się spotykać, Justin żył w celibacie. Miało to związek z uzależnieniem od seksu, do którego artysta przyznał się w wywiadzie.

– Robiłem rzeczy, których się wstydziłem, prowadziłem bogate życie seksualne, i myślę, że brałem Xanax, bo byłem sobą zażenowany. Moja mama zawsze mówiła, żeby traktować kobiety z szacunkiem. Miałem to w swojej mojej głowie, kiedy uprawiałem seks z tymi wszystkimi kobietami, więc tak naprawdę nigdy nie czerpałem z niego pełnej przyjemności. [...] Dotarłem do naprawdę ciemnego miejsca.

Justin Bieber żył w celibacie?

Bieber przyznał, że zrezygnował z uprawiania seksu, aby poradzić sobie z uzależnieniem i własnymi problemami oraz stać się lepszym człowiekiem. W nagrodę miał od Boga otrzymać tak cudowną kobietę, jaką jest jego żona.

Bóg nie prosi nas o to, byśmy nie uprawiali seksu, tylko dla zasady. Mówi: „Próbuję uchronić cię przed zranieniem i bólem”. Czasem ludzie uprawiają seks, bo nie czują się wystarczająco dobrze. Bo brakuje im pewności siebie. Kobiety to robią i mężczyźni to robią. Chciałem oddać się w ten sposób Bogu, bo czułem, że to lepsze dla kondycji mojej duszy. I wierzę, że Bóg pobłogosławił mnie w wyniku tego Hailey. Istnieją korzyści. Jesteś nagrodzony za dobre zachowanie.

Justin Bieber z żoną
fot. Instagram:@otpjailey

Sama Hailey Baldwin wyznała, że decyzja o ślubie wymagała od niej dużej odwagi. Problemy ukochanego i kwestie związane z poprzednim związkiem Justina (przypomnijmy, że Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego) budziły jej wątpliwości. Jednak zwyciężyło uczucie.

– Modliłam się, by poczuć spokój po tej decyzji i tam właśnie skończyłam. Bardzo go kocham. Kochałam go od długiego czasu – wyznała Hailey.

Pozostaje mieć nadzieję, że małżeństwo celebrytów przetrwa, a Justin poradzi sobie z osobistymi problemami.

Bieber i Baldwin w Vogue
fot. Instagram:@otpjailey

RadioZET.pl/MF