Zamknij

Justin Rupple żyje w związku poliamorycznym. Gwiazdor "Spider-Mana" mieszka z żoną i przyjaciółką

13.07.2021 14:51
Justin Rupple  jest w związku poliamorycznym z żoną i przyjaciółką
fot. mediadrumworld.com/@thrupples/Media Drum/East News

Justin Rupple, aktor znany między innymi z filmu "Spider-Man: Homecoming" oraz "Szybkich i wściekłych 8", żyje w poliamorycznym związku z żoną i przyjaciółką. Miłosny trójkąt prowadzi nawet własne konto na Instagramie.

Justin Rupple to popularny amerykański aktor, który sławę zyskał dzięki kasowym amerykańskim produkcjom sensacyjnym oraz superbohaterskim. Mogliśmy oglądać go kolejnej części serii przygód Człowieka-Pająka "Spier-Man: Homecoming", "Szybkich i wściekłych 8", czy wojennej "Operacji Chromit: Bitwa o Inczon" z Liamem Neesonem. Doskonale odnalazł się także jako aktor dubbingowy, jego głosem mówił Mieczyk z "Jak wytresować smoka 3". Poza talentem aktorskim Justin świetnie radzi sobie także jako komik.

To właśnie podczas jednego ze stand-upów w 2006 roku Rupple poznał ukochaną Katy, która siedziała wtedy na widowni. Zaiskrzyło, bardzo szybko zostali parą, a po siedmiu latach postanowili wziąć ślub. Choć dobrze im się układało, doszli do wniosku, że w ich związku czegoś brakuje. Wtedy Katy wyznała mężowi, że jest biseksualna i podoba jej się przyjaciółka Justina ze studiów, Claire Thornhill. Wtedy prawdopodobnie jeszcze żadne z małżonków nie spodziewało się, że zmienią swoje życie i będą funkcjonować w związku poliamorycznym.

ZOBACZ TAKŻE: Ola Domańska straciła pracę przez podejrzenia o biseksualizm. Nagrała przejmujące Insta Stories

Justin Rupple mieszka z żoną i przyjaciółką. Aktor żyje w związku poliamorycznym

Kiedy Claire Thornhill otrzymała propozycję wejścia w poliamoryczny związek, nie ukrywała zdziwienia, choć sama jest biseksualna.

- Na początku byłam trochę zaskoczona, ponieważ nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem, jednak mimo to ucieszyłam się, ponieważ od zawsze podobali mi się zarówno mężczyźni, jak i kobiety - tłumaczyła.

Ostatecznie jednak zamieszkała z Katy i Justinem i obecnie we trójkę prowadzą gospodarstwo domowe. Miłosny trójkąt założył nawet własne konto na Instagramie, gdzie relacjonuje swoje codzienne życie.

- Jako ludzie jesteśmy w stanie pokochać wiele osób, jednocześnie nie zmniejszając istniejących już uczuć do innej osoby. Mamy ogromne szczęście, że się odnaleźliśmy. Jesteśmy dumni z naszego partnerstwa i chcemy, by wszyscy wiedzieli, że nie muszą wstydzić się tego, że po prostu kochają ludzi - opowiadali w rozmowie z portalem Mirror.

Nietypowy związek przyznaje, że w ich relacji pojawia się zazdrość, jak w wielu innych, ale potrafią przepracowywać drobne problemy. Podkreślili, że swoich uczuć nie wolno się wstydzić, nawet jeśli nie do końca wpisują się w utarte schematy.

- Zazdrość jest ludzką emocją. Skłamalibyśmy, gdybyśmy powiedzieli, że jej nie ma, ale kiedy tylko się pojawia - od razu o niej rozmawiamy, dajemy upust emocjom (...). Jeśli wstydzisz się tego, kim jesteś lub kogo kochasz, po prostu wiedz, że są ludzie tacy jak ty i że nie jesteś sam - podsumowali.

Poliamoria Justina, Katy i Claire jest w pełni tolerowana przez rodziny każdego z nich.