Zamknij

Kolejna gwiazda TVN w ciąży. Pokazała zdjęcie i zdradziła płeć dziecka [FOTO]

10.06.2020 10:38
Justyna Grzybowska zostanie mamą
fot. Instagram:@justyna.grzybowskaa

Justyna Grzybowska, aktorka znana z serialu "19+" zostanie mamą. Gwiazda serialu TVN dołączyła do znanych z ekranów przyszłych mam. W sieci pochwaliła się radosną nowiną, pokazała urocze zdjęcia z brzuszkiem, a nawet zdradziła płeć dziecka.

Justyna Grzybowska zostanie mamą. Gwiazda "19+" spodziewa się dziecka

Małgorzata Rozenek urodziła, gwiazda "Perfekcyjnej pani domu" i "Projektu Lady" po raz trzeci została mamą. Obecnie w polskim show-biznesie możemy mówić o prawdziwym "baby boom", ciężko zliczyć wszystkie gwiazdy mniejszego lub większego kalibru, które spodziewają się dziecka lub już zostały szczęśliwymi mamami. Poza Małgosią, dziecko urodziła Anna Lewandowska, a na przyjście pociechy na świat oczekuje Barbara Kurdej-Szatan.

Okazuje się, że Rozenek-Majdan nie jest jedyną osobą związaną ze stacją TVN, której rodzina się powiększy. Justyna Grzybowska, aktorka doskonale znana z emitowanego na antenie TVN7 serialu paradokumentalno-fabularnego "19+" podzieliła się z fanami radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zostanie mamą, w sieci poinformowała, czy urodzi syna, czy córkę.

 Ewa Chodakowska zostanie mamą? Trenerka rozwiała wątpliwości fanów

Justyna Grzybowska z "19+" zostanie mamą. Zdradziła płeć dziecka

Na profilu Justyny Grzybowskiej na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 145 tysięcy użytkowników, pojawiły się nowe zdjęcia. To efekt ciążowej sesji zdjęciowej aktorki. Grzybowska nie miała zamiaru ukrywać płci dziecka, wyraźnie widzimy to na fotografiach.

- To chłopak! Albo będzie piłkarz, albo dobry tancerz, bo już kopie jak oszalały - oznajmiła szczęśliwa.

Urocze fotografie wykonała mama Justyny. Pod galerią pojawiły się komentarze rozradowanych fanów gwiazdy "19+".

- Jak ślicznie wyglądasz. Piękny kolor sukienki, rewelacyjnie pasuje do twej osoby i do brzusia.Insta

- Pięknie wyglądasz, a mama serio utalentowany fotograf.

- Gratuluję, będzie miał wspaniałych rodziców - czytamy.

My także gratulujemy Justynie!