Zamknij

Justyna Grzybowska z "19+" urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcia dziecka [FOTO]

08.10.2020 20:22
Justyna Grzybowska
fot. Instagram:@justyna.grzybowskaa

Justyna Grzybowska została mamą. Gwiazda paradokumentu "19+" urodziła syna. Pierwsze zdjęcia malca i świeżo pieczonej mamy pojawiły się na Instagramie. 

Justyna Grzybowska, aktorka znana z emitowanego na antenie TVN7 serialu paradokumentalnego "19+", podzieliła się radosną nowiną. Gwiazda właśnie została mamą. Na swoim profilu zamieściła pierwsze zdjęcia dziecka, czym wzbudziła spore poruszenie wśród fanów. Jakiej płci jest dziecko Justyny Grzybowskiej z "19+"? O tym aktorka poinformowała już w czerwcu, zamieszczając ciążową sesję z partnerem. Wówczas wyszło na jaw, że para spodziewa się chłopca. Albo będzie piłkarz, albo dobry tancerz, bo już kopie jak oszalały -  wyznała. 

Justyna Grzybowska pracowała jako hostessa, obecnie jest fotomodelką i aspirującą gwiazdą Instagrama, którą obserwuje już 164 tys. użytkowników. Od czterech lat gra w "19+", popularnym serialu opowiadającym o absolwentach klasy maturalnej, którzy wkraczają w dorosłość. Grzybowska jest znana z ról Zuzanny Jurewicz i Matyldy Bogusz. 6 maja poinformowała na Instagramie, że jest w ciąży ze swoim ukochanym, Przemysławem Kwiatkiem. 

Piotr Żyła spotyka się z młodziutką gwiazdą "19+". Zaskakujące doniesienia

Justyna Grzybowska z "19+" urodziła syna

Dwudziestoparoletnia gwiazda TVN7 zamieściła zdjęcia dziecka na Instagramie. Pierwsza fotografia pojawiła się 26 września, co oznacza, że aktorka urodziła kilka tygodni temu, lecz dopiero teraz zdecydowała się pokazać fanom twarz swojego synka.

Trzymam w rękach cały swój świat - wyznała. 

W komentarzach posypały się gratulacje i pytania o szczegóły. Internauci chcieli wiedzieć, jak ma na imię synek Justyny Grzybowskiej. Świeżo upieczona mama nie chciała jednak pisnąć na temat ani słowa.