Zamknij

Justyna Kowalczyk jest w ciąży. Sportsmenka potwierdziła wiadomość w kilku słowach

13.05.2021 18:43
Justyna Kowalczyk
fot. Polska Press/East News

Justyna Kowalczyk potwierdziła ciążę. Pierwsze komentarze na ten temat pojawiły się w sieci, kiedy sportsmenka pochwaliła się zdjęciem z niedawnej wyprawy. Zaokrąglony brzuszek od razu wywołał lawinę pytań. Reprezentantka Polski w sportach zimowych zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie.

Justyna Kowalczyk to jedna z najwybitniejszych reprezentantek Polski w sportach zimowych, która ma na koncie wielokrotne zwycięstwa w prestiżowych turniejach narciarskich. Jej niedawne zdjęcie, jakie opublikowała na Instagramie, wywołało lawinę pytań. Widać na nim sportsmenkę z zaokrąglonym brzuszkiem. Internauci od razu zwrócili uwagę na wygląd medalistki olimpijskiej, a sprawę podchwyciły media. Do sportsmenki zewsząd zaczęły napływać gratulacje. W takich okolicznościach Kowalczyk nie mogła tych przypuszczeń pozostawić bez komentarza.

Zobacz także: Ania Starmach urodziła. Pokazała urocze zdjęcie i zdradziła imię synka [FOTO]

Justyna Kowalczyk jest w ciąży. Potwierdziła to w kilku słowach

Niedawno na Instagramie Kowalczyk pojawiło się kolejne zdjęcie, na którym widać uśmiechniętą sportsmenkę z głową w kwiatach. Przy fotce widnieje krótki komentarz, będący podziękowaniem za napływające gratulacje. W ten oto sposób Justyna Kowalczyk potwierdziła, że ona i jej mąż Kacper Tekieli - alpinista i instruktor wspinaczki sportowej, którego poślubiła jesienią 2020 roku - spodziewaja się dziecka.

"Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie miłe słowa" - napisała sportsmenka na Instagramie.

Dla Justyny Kowalczyk najnowsze wydarzenia są olbrzymią zmianą w jej życiu osobistym, w którym wcześniej niezbyt dobrze się jej układało. Zanim związała się z obecnym mężem, była w związku z dziennikarzem sportowym. Związek ten nie przetrwał, co olimpijka przypłaciła zdrowiem psychicznym. Wcześniej przeżyła też poronienie. Jak ujawniła w wywiadzie z 2014 roku, trzy lata jej życia "okazały się kłamstwem. Zawiodłam się bardzo. Na początku maja przeżyłam klasyczne załamanie nerwowe".

RadioZET.pl/AS